Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0776 09:05:09
EUR 34.8146 09:05:09
USD 32.2847 09:05:09
ALTIN ONS $2357.4500 09:05:09

Grafiği gönderen: ProSam

arkadaşlar ben parite yapmıyorum.
burda sadece elimden geldiği kadar düşüncelerimi paylaşıyorum..
-
kısa bir parite grafiğine baktığğımda dikkatimi çeken bri durumu paylaşmak istedim..
- - belki yanılıyor olabilirim..
- -
piyasada teknik olarak boğa ve ayı tuzağı denen iki teknik tuzak vardır...
özellikle forex sistemi içinde..
- bende parite grafiğine baktığımda acaba sorusu oluşturan bir durum var ?
- -
acaba bu . ilerki günlerde gerçekleşir mi ?
sadece bir düşünce
- - -
- - -

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mertkaan ()

Usta senin sözünü bir kere dikkate almadım, paritede 300pip civarı zararla çıktım, kalmaya devam etseydim zarar 400pip olmuştu.
Yalnız bu sefer parite biraz daha inmeden geri dönüş yapmayacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Özkan Hocam sanırım yanlışlıkla bir üst yorum daki Azra hanımı artılamışım, bugünlük limitin dolduğu için, yarın telafi ed derim.

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Emek verilmiş artılamadan geçemedim, elinize sağlık Özkan hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Keskin ()

Ayıdır ayı
İnşallah

0BeğenmedimŞikayet

Keskin ()

Abi bunun adı tuzak olsun be abi olmaz mı? : ))
Paritedeyim dardayım: )
Ruble de ekside ama alıştım ona )

4BeğenmedimŞikayet

giryan ()

kısacası bu günlerde pariteden uzak durunuz...
: )

1BeğenmedimŞikayet

fisun ()

Size katılıyorum içimdeki seste öyle diyor bekleyelim görelim...

1BeğenmedimŞikayet

cesurIstanbul ()

paritenin yatay seyretmesi piyasalarin cogunun bugun kapali olmasiylami ilgili yoksa bu ayi- boga tuzagiylami iliskili daha cok acaba?

1BeğenmedimŞikayet

adem19 ()

ayı tuzagına girmeye razıyız özkan )

0BeğenmedimŞikayet

uzman10 ()

petrol çalışması var mı hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum