Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0972 09:21:52
EUR 37.6166 09:21:52
USD 34.2591 09:21:52
ALTIN ONS $2643.4950 09:21:52

Konu: <@kıncı> Ons..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

orta vadeli yatırımcılar içindir... RSİ alt kırımız çizgiye geldiginde Altın için cazip fırsat gelmiş olabilir..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kervan00 ()

Aynen katılıyorum sana haklisin

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

40 çeri yeter bana kürşad misali :) büyük dalgaların dönüşleri sancılı ve zaman alır ben hala iddalıyım dediklerimin hep arkasındayım fikrimi degiştirecek hiç bir durum yok ortada piyasada büyüklerin mal çıkması biraz uzun mu sürdü acaba :) her gün biraz daha eskimiyormuyuz ömür sermayesi eriyip gidiyor..

Kervan00 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kervan00 ()

Kılıcı çekeriz diyosun yani kamil :))eskidende çok iddialıydin uzun zaman oldu tabı ama ozamanlar daha başarılı buluyordum seni eskidikmi dersin

1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Çok tşkrdrm 6.85 ten bir biktar almıştım 2 ay geçti buralara demir attı sevdiğim bir abim muhasebeci kendisi çık doları yazmış sene sonu 8.10 bekliyormuş en fazla

-1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bişeyler diyorsak ne sagdan soldan duydugumuz nede kafamızdan uydurdugumuz seviyeleri konuşmuyoruz ne görüyorsak onu söylüyoruz ama bunun için biraz zaman gerekli 3 5 günde olmuyor bu işler sabır gerekir. gün gelicek altın içinde akınlar başlatıcaz inşallah o vakit herkez mutlu olucak :=)

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

eline sağlık akıncı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dolarda hala bir sat sinyali yok ama hedef bölgelerine geldi artık bence alım yapılsada çok fazla bir kar marjı oldugunu düşünmüyorum bana göre dövizler pahalı diyebilirim. aynı şekilde altın da öyle. bir süre TL varlıklar daha avantajlı sonuçda TL de bir pozisyondur.

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

İşte bende o açıklamalardan vaydalanmaya çalışıyorum üç kuruş param var ziyan olmasın diye:)dolar sizce sat sinyali veriyor mu yıl sonu beklentiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

cümlemizden razı olsunn

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi teşekkürler Allah razı olsun

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dilimin döndügünce açıklamasınıda yapmaya çalışıyorum genelde

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kervan00 ()

Emeğine sağlık kardeş dikkat çekici

1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Emekleriniz için çok sagolun grafiklerden fazla anlamasamda yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• Op 4h fincan kulp deneme stoplu..12

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum