Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:30:06
EUR 34.9839 10:30:06
USD 32.2051 10:30:06
ALTIN ONS $2414.8350 10:30:06

Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Gümüşons ve Altın ons ların yukselıs kanalları sıyah yukarı cıkan kanallar

Kanalın kesısme noktaları kar satıslarının ve olası kucuk duzeltmelerın yerleri

Bir önceki grafıkle bırlıkte ınceleyınız yorum aynı yanı eskı grafık hala gecerli ancak bu yenı grafıkte olası gerıcekılme noktaları kanal bırlesme noktaları gorunmekte

Altın ve gümüşte cok teknık bılgıye gırmeden garfıklerde yükseliş sinyalleri goruyorum,21 ema ortalaması ustunde olması, ikimochi bulutu içinde olması , rsi vs gibi indikatorlerın tamamı AL yonlu olmasıdır.Olası kar satışları ve düzeltme noktasını belirttim.

Takip arkadaşlarıma tavsıyem; %1- %2 aşagı yukarı hareketleri onemsemeden abd se cım le rıne kadar yanı bır ay yada bıraz ustu olmak sartı ıle yonun yukarı oldugunu, ellerındekı emtılara sahip cıkmalarını, küçük düşüşleri alım fırsatı olarak degerlendırmelerını, panik yapmadan SABIRla beklemelerını tavsıye ederım.

Abd se cım ın den sonra asıl yukselısın olacagını, şu an belırsızlık nedenı ıle pıyasan cekılen paraların tekrar pıyasaya gırecegını dusunuyor ve ongoruyorum.

Bır cok gosterge ıle cızılmıs anlasılması basıt olsun dıye en kolay anlaşılır halde cızılmıstir.
SAYGILAR..

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gram Altın için 66vip yorumu (1 saat önce) Cevap yaz
Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

Bizim piyasanın kapanışı ile biraz daha toparlayabılecegını dusunuyorum.. sabır

Alt yorum

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Aynen öyle bol kazançlar cümlemize

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oncesaygi ()

6.50 den 15 K tersteyim Al sat firsati degerlendirmedim hic yardmci olurmusunuz

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bizim piyasanın kapanışı ile biraz daha toparlayabılecegını dusunuyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Amin kardeşim bol kazanç diliyorum sabır bu işin kuralı

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Umut hep var olmalı da her şeyde.
Olsun ters günler de geçer bir şey olmaz.
6,03 ortalamam var bekliyorum. Şükür
Hepimizin gönlüne göre olsun hayırlısıyla

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Sağolun sizin yanılmışlığınız benim bilgisizliğimizden Bin kat iyi emin olun. Destekleriniz için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Aynı tas aynı kazan devam çalışıyorum tersteyim tabi))) ama umudum var zamanım çok inşallah senin fazla zarar yoktur

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Önceden beri bilirim seni insan yanılır tabi önemli olan art niyetli olmamak bu ara sitede çok var malesef senin yanılgı payın çok az kardeşim eyvallah hocam

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Emelll @Tersgold eyvallah saolun kardesım ınsanız yanılabılırz ama bıldıgımızı aktarmaya calsıyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Sen nasılsın tersss neler yaptın

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

@66vip adlı kişiyi altın sayfasından da biliyorum evet belki bu sayfalarda çok geçmişim yok ama tecrübelilerden biri sağolsun

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Çok teşekkür ederim ilginiz için umarım bu sefer kaçırmam en kötü bir miktar çıkmak istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Emel gerçek bir hoca buldun sitede taş çatlasa 6.7 kişi içinden biri

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Hocam 24 50 den sonra kaç ons a karar duser

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bir kez daha test edecegını dusunuyorum

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederiz 6,11 dönüş bekliyordunuz geldi lakin iş yoğunluğundan gelip görüp satamadık emeklerinize sağlık

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ons Altın da;

1881 altı olumsuz-1902 ustu olumlu 1911 sonrası 1921 pivot

Gr/TL de - 475 -478 GR/TL üstü olumlu

Ons gümüşte;

23,77 olumsuz-24.10 olumlu-24.57 pivot

Gümüş/tl de 6,03 -6,11 üstü olumlu

saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

furkanmemıs ()

yorumlarının hepsı cıkıyor artık duzeltmıs admın.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Çıktı eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Sizin paylasimlarinizi begeniyorum tek tarafa degil iki tarafa hazirlikli olmasini bilmeli takipci

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorum cıktımı

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ons Altın da;

1881 altı olumsuz-1902 ustu olumlu 1911 sonrası 1921 pivot

Gr/TL de - 475 -478 GR/TL üstü olumlu

Ons gümüşte;

23,77 olumsuz-24.10 olumlu-24.57 pivot

Gümüş/tl de 6,03 -6,11 üstü olumlu

Alt yorumdada belirttim cok yakın zamanda nakıt sıkıntısı olmayan ıcın orta vadede( 1-2 ay gibi) ongorulerım ve tespıtlerım olumludur.

Alt yorumla bırlıkte okuyunuz
SAYGILAR...

Daha once cıkmayan bır yorumu profılde kısısel bılgıler bolumunde profıle sabıtlemıstım okuyabılırsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Hamdi_ozen ()

Emegine saglik kardesim.

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi eline saglik :) ikimochi bulutu nedir bir indikatör mu?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum