Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 13:31:56
EUR 34.7147 13:31:56
USD 32.3717 13:31:56
ALTIN ONS $2296.5650 13:31:56

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Anlik carsi

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Sagolun. %60 gibi altindaymisim.

Reçber için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Reçber ()

Bereketli olsun bu şekilde biz takipçilerinizi bilgilendiryorsunuz teşekkürler

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Reçber ()

Bereketli olsun bu şekilde biz takipçilerinizi bilgilendiryorsunuz teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Bereketli olur insallah. 475 den hasi sattim. 7.84den dolar aldim 9.18 gibi euruyda satip dolar aldim. %70altin %30 dolardayim.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Ons 1891 civari islemi yaptim.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Bugun dun yapamadigim islemleri bugun yapabilirim. Ne olursa olsun Kar tatmin ediyor 1/4 altinin 1 parcasi dolara eurolarda dolara..

Ahmet_Serhat_Dursun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

evet abi maalesef ismediğim tek şey oluyor dözviz yukarı gidiyor

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Allah razi olsun abim. Kendimde bir ornek vereyim dedim. Piyasa da firsatlar bitmiyor. Moral bozmadan halimize sukredip yolumuza devam ediyoruz. Saygi, sevgi ve hurmetler benden abim.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Bu İşler Nasip Kısmet Ömerim. İnşallah bundan sonra daha isabetli ve Kazançlı Yatırımların olur. Sitenin Altın adamına sevgiler saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Doviz yukarda altin ayni kaldi (:

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Bilmiyorum. Dun ons 1917-1920arasiyken dolar 7.77 idi altini satip dolara gecicektim kararsiz kaldim 61.120 di galiba gecmedim iyi olmadi simdi 60.500 kusur 600 kusur dolsr artiricaktim. Kismet.. euroyu satip dolar alicaktim onuda yapmadim cara8da euro daha gevsekti parite 1.18 gibiyken tersi 1.174 di yarini bekliyim dedm oda olmadi. Altin 460 gelirmi sorusunda dolar cok iyi gevserse neden olmasin ama suana kadar pek dusmuyor. 8 i gordurecekler galiba.. ben mb top. Kararinda 455den almistim 4 gun sonra 475 miydi satmistim. Ben carsida oldugumdan al- sat imkanim var. Ama sizin adiniza birseyde diyemiyorum. Orta ve uzun vade ons daha yukatilarda olabilecegi dusuncem devam ediyor. Dedigim gibi dolar saglam duserse en azinda 7.50 gibi ons 1900 olsa 458 kusurler gelebilir. Ytd..

Uzunyol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

abd gelen haber

uğurtan_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uğurtan_can ()

Ne oluyor abii böyle

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

anlık çarşı karıştı

0BeğenmedimŞikayet

Uzunyol ()

Hocam gramda alım için dip olarak ne kadar görebiliriz örneğin 460 gelirmi yada daha aşağısına ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Uzunyol ()

Alım bekleyenler ne yapsın dio olarak bir fikriniz varmı

0BeğenmedimŞikayet

Beraaa ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

An itibariyle Has alis 478 satis 479 alis 436 gibi satis 447 civari

Beraaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beraaa ()

22 ayar bilezik alış satış kaç acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum