Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 18:09:13
EUR 34.9166 18:09:13
USD 32.5065 18:09:13
ALTIN ONS $2335.2300 18:09:13

Konu: 4 saatlik dolartl düşen trend çizgisi kırıldı ytd

DOGAN_71 ()
Dolar

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Vergi olayıyla hiç ilgisi yokta swaplarda değişiklik oldu yabancı TL alabiliyor. Buda dengesiz bir kur demek. Bakalm ne olacak

Battlestone için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Yorum cikmiyor

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Yok göremiyorum dolar atak yaptı :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Düştü onsa geçiş yapabilir miyim diye sordunuz bende cevapladim, benim yorumum geldimi size

Nilber için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Yorumum dustumu size

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Ons olarak işlem yapsam dolar bı terslik yapmaz inşallah ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Eyvallah kardeşim sağol dostum

Maximus55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

Kardeşim senin grafiğinde site içinde kiduruşunda fikirlerinde doğru bazı kararmış Kişileri kale alma o öyle dir kişilerin sinirlerini bozar kaybolur doğruları söyleyenide engeller

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

Bunun sebebi vergi olayi oldu alsat bitmisti simdi basladi en kotusu bu aslinda ne mal alabilirsin ne mal satabilirsin oynaklik en buyuk sikinti bence @_Siyah_

_Siyah_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kovalagelsin ()

kardeşim vergiler düştüğü icin para babaları top gibi sektirir dövizi artık, diye tahmin ediyorum.
Ben uzun vadeciyim yine de, o hareketleri yakalamaya çalışsam parayi iç ederim biliyom. yarı çıktım usd den, bakalım ne olacak.

1BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Bunu bugün icin yapabilirdin ama ben bile fxte dolar TL paritesine buy dışında pozisyon açmıyorum. Düşüyor dediği yerden çıkarıyorlar mesela bugünkü hareket kadar anlamsız hareket zordur. 7.7yi kirdiracaksin kur 7.64e gidecek oradan 7.78 olacak. Yok böyle bir hareket. Hatta 7.75i geçecek sonra tekrar orayı molofoş edip geri dönecek. Ben dolar TL paritesinde tekniğin bir şey ifade etmediğini düşünüyorum. Bu paritede tekniği ancak aşırı alım ve satım bölgelerini izlemek amacıyla kullanıyorum. Siz basarilisinizdir bilemiyorum değerli kardeşim

kovalagelsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kovalagelsin ()

niye abi farzet forex de islem aciyorum saatlik. grafikte kirilimdan sonra 7 kuruş gitmiş. zaten bu hareketlerin sebebi o.

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Teknik tek başına etkili bir faktör değil bunda hemfikiriz, teknik bazen yanıltır, bazen yanıltmaz, temel analiz her zaman benimde önceliğimdir zaten, ama teknik de bizim yardımcı aracimizdir, nereye kadar gider nerde durmamız gerektiğini en iyi o söyler, ama temel analiz en etkili düşüp çıkacağını belirleyen faktördür, yani bazen öyle bir yükselir teknik meknik işlemez agresif yükselir bununda en güzel örneği Venezuela, grafiği alel acele çizdim ayrıca, eve gidince bilgisayardan daha detaylı çizcem

0BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Kardeş 2 günden trend olmaz. Sonra seni oynatır bu daaalır öyle kırdı mırdı diye. @DOGAN_71 şimdi bı daha bak bakalm durum nedir ?
Zaten dolar TL paritesinde o çizdiğin çizgilerin hiç bir önemi yok. Önemli tek şey hacim ve aşırı satış veya alım noktalaridir. 3 günde 30 dolar artip 2 günde 20sini geri alan paritede teknikten söz etmek yanlis olur

kovalagelsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Aklı sıra bana öğretecek, biz sanki bilmioz, nerde alacağımızı nerede satacagimizi, çizilmezmiş düşen trend çizgisi, nereye çizilmezde, insanlar görmesin mi insanlar kazanmasinmida, iyi o zaman hicbirsey cizmeyelim rastgele alalım satalım doları, yaa bırak alla aşkına bu kadar fesat kıskanç olmayın, sende çiz senide görsün millet, daha da bulaşma bana

0BeğenmedimŞikayet

kovalagelsin ()

saatlik, kanal ici trendlerini çizmiş adam gayet doğru

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Ben öğrendim öğrenecegimi rahat ol,2 günlük trendde olur 1 günlük tredde olur, 4 saatlikte olur, yani neresi saçma ki, yani 5 kuruşluk oynamayla bile trend çizgisinin yönü belli oluyor, sen biraz öğren bence hadi marş marş

-2BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Kardeşim saçmalama 2 günlük trend olmaz git doğru düzgün öğren gel

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Büyük resme mi bakmak gerekiyor hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Yani diosunki düşüş trendi bile cizmen saçma, o kadar yükseleceğine inandın yani kardeşim:)

-1BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Hocam ne trendi gözünüzü seveyim de neyse hadi bakalm öyle olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Eee biraz daha yana kirmiziyi kaydır ne farkederki yine kırmış gözüküyor yana kaydırıncada:)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Trend mrend kalmadı dolar TL deldi geçti:))

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Düşüş trendi düşen tepelerden aşağı doğru çizilir

Rokie için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Ahahaha yok daha neler :)) Kardeş ortada trend yokki ahahha

0BeğenmedimŞikayet

Rokie ()

çok erken çizmişsin gibi düşüş trendini ikinci bir tepe gelmeli değil mi çok anlamam ama

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum