Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 01:14:07
EUR 34.7956 01:14:07
USD 32.4382 01:14:07
ALTIN ONS $2305.3650 01:14:07

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
1 Haftalık hareketli ortalamaya göre Haftalık kanalımız da Destek ve direnç bölgeleri bozulmadan devam etmekteyiz.Dikkat edelim Dipler Alçalırken tepeler yükselmekte.Bir önceki analizimde Genel olarak Piyasayı Alım yönünde yorumladığım için tekraren oralara değinmeyeceğim.Grafiğe dönecek olursak 23,80 Desteği Bozulmaz ise 24,40 Direnci fiyatlanacaktır.Hemen üstünde 25,50 Bu hafta bu grafiği takip edeceğim. Bana Sempatik geldi :)

Kanal dibi : 21,80 ihlal durumunda Satıcılar 18,90 usd düzeltmesine gitmek ister
Kanal dışı : 25,50 Kırılması durumunda alıcılar 26,20 USD fiyatlamak ister

''2 Ay'' Yukarı Aşşağı Zikzaklara hazırlıklı olunuz.

Grafiğin çalışacağını varsayarak Kısa vadede Nacizane öngörümü paylaştım. Umarım Haber akışı burnunu sokmaz ve bizi bize bırakırlar :) Cümleten Hayırlı sabahlar Bol kazançlar.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Bu gümüş grafiğimi bakın kanal dibinide gördü yukarı da gidiyor metal candır

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

23.53 mı dip hocam, 23.20 den tepki verdi sanki.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Gümüş Haber akışı kaynaklı Kanal arayışında. 2 Gün önce paylaştığım grafik ihlal edildi. Düzeltme devamı olarak görüyorum şuan için. Ben fiyatta istikrar arıyorum Bugün yada yarın fiyatın ne olacağı önemli değil. önemli olan trendin yönü

kemalilkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kemalilkan ()

gumuste bugun ıcın beklentınız nedır hocam

0BeğenmedimŞikayet

izleyici1 ()

hocam sımdı ne dusunuyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

RoTaSız_KaPTaN ()

Emegine saglik hocam insanlah calisir bu grafik

1BeğenmedimŞikayet

ELENTİRİK ()

değerli dostum eline sağlık teşekkür ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

jacpot_06 ()

gece ilk saatler de bi 23.50 ye kadar gider gelir heralde

EDEP_ve_VEFA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

hayırlı geceler, kusuruma bakmayın geç saat soru soruyorum, 23,53 kırarsa vay halimize demiştiniz, 23,239 kapanış oldu. çok hayırlı bir durum olmadığı belli :) nasıl yorumlamak lazım bu durumu üstad ? teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_balığı_ ()

Hocam gozunu seveyim iyi birseyler soyle:((

0BeğenmedimŞikayet

0101can ()

Kaçalım mi abi zarar az Ken

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Kanal dibi ihlal edildi. Bakalım bizi neler bekliyor Aşşağılarda!

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Oraya doğru gidiyor hocam. Teşvik paketinden dolayı mı düşüyor.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

23,53 kanal dibi. Aşşagı kırarsa vay halimize :(

1BeğenmedimŞikayet

bluepearl82 ()

Emeginize saglik @selcukcelik hocam izleyip gorelim iyi gunler dilerim saygilar

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı Sabahlar grafik ve yorum için teşekkürler Hocam İnşaALLAH temenni ettiklerimiz gerçekleşir.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Çok teşekkürler, emeginize , elinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

Kiraz72 ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Günaydın, hocam 23.80 kırılırsa 21.80 mı gelir, umarım kırılmaz

1BeğenmedimŞikayet

Hasanhoca06 ()

Allah razı olsun kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Selamün aleyküm
Hayırlı Bereketli bol kazançlar dilerim hocam,
Emeğinize sağlık, Teşekkür ederiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum