Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:40:46
EUR 34.7339 07:40:46
USD 32.5072 07:40:46
ALTIN ONS $2392.1450 07:40:46

Grafiği gönderen: The_RePaN

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş

dolar endeksi dxy 94.795 döndü 92.xx ve altı gelirese Altın onsa ve gümüş onsa iyi değerlenecekler ytd yorum benim (grafik alnti)

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

Rica ederim hocam

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim hocam değerli öngörün için

Ş_yılmaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

Hocam 92 şerden önce çok sağlam 93.40 direnci var eger kıramasa yönü tekrar yukarı atacak kırarsade 92 ler görecez ozaman ons için 2000 ler görme ihtimalimiz yükselecek.

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

Son08 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Son08 ()

Abi bi yukseldiyor sabah akrsi satiş yapiyorlar

2BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Hocam inşallah yükselişin devamı gelir 6.25 direncini kadar beklentim var üstünde günlük kapanış yapması 6.90 gelme ihtimali doğar ytd birde asya bu gece ne yapar bakmak lazım hep satış tarafında oldular inşallah bu gece o günden vazgeçer alım yönünde olurlar bereketli kazançlar dilerim

sakaryali_1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sakaryali_1453 ()

hocam iyi geceler 5.95 direnç kırıldı ama hareket sizce düşüş yönlü mu olur

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Ben göremedim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Goldsave ()

Onu berden görebilirim elliot ve abc düzeltme grafiğini kardeşim?

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Ben teşekkür ederim bir gümüş ons bayrak formasyon ile ilgili paylaştım görünüyor mu

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz için çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Gümüş grafiği ben etmedim dxy grafiği idi

Goldsave için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Goldsave ()

Kardeşim gümüş elliot ve abc düzeltme grafiğini tekrar paylaşırmısın göremiyorum şimdi

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Ne zaman geliyor teşvik paketi belli oldumu tarihi

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

2 olsun bizim olsun sarı çayan açıklar yakında

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

2,2 trilyon olsun mu )

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

2 tirilyon dolar kimseye deme yakında

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşvik paketi oluru sinyali verilirse onsları parlatır ytd

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hadi insAllah :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum