Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 16:00:20
EUR 34.7031 16:00:20
USD 32.3630 16:00:20
ALTIN ONS $2294.3350 16:00:20

Grafiği gönderen: Automatic__

Merhaba arkadaşlar.

7 Gün önce çizdiğimiz ve düşüncelerimiz.

Bugün itibari ile şekillenmekte olan.

Ben kendi adıma bu düşüşten kar sağlamak için elimden geleni yaptım. Kendi çapımda da uygun noktalarda düşüşte kar sağlamaya çalışıyorum. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Sadece gördüğümü paylaşıyorum. Karşılıklı fikir alış verişi paylaşımı kapsamında düşünce açıklamasıdır.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Çok teşekkür ederim. En önemlisi zaten öğrenmeye çalışmak . İyi akşamlar.

@He_Is_A_Legend_Ritaretta senin neyin eksik dostum :)

@Betwars iyi akşamlar ben alım satıma karismiyorum. Malesef. Sadece gördüğümü paylaşıyorum.

gökyüzümavisi için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

He_Is_A_Legend_Ritaretta ()

Olurum herhalde dimi, bak gece gece moralim düzeldi sağol kardeşim çok sevindim inan.

senyor06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

5 yıl dile kolay çok emeginiz vardir takipçi begeni sayisi fazla olmasi usta yapmiyorki sadece yildizi oluyo her yildizi olanın usta olmadiginida öğrendik zamanla

Automatic__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

O zaman bende posta başı yardımcısının çırağının kalfasıyım:)))

He_Is_A_Legend_Ritaretta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Teknik analizde çok öğreticisiniz. Sizinle işlemler yaptım karlı çıktım daha büyük kar olarak gördüğüm ise teknik bakış açısı Kazandırmanız. Bi hitap şeklini kullanmamamızı istemişsiniz o yüzden kullanmayacağım artık. Gönlümde hep öyle olsanızda. Emeğin için Teşekkürler dostum.

0BeğenmedimŞikayet

senyor06 ()

yakında sende olursun neden sen de olmayasınki

He_Is_A_Legend_Ritaretta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

He_Is_A_Legend_Ritaretta ()

Usta olmayan bir ben varım, ben Posta başı:)
İyi geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hocam hayırlı geceler alım noktası neresi bir ip ucu bulamıyorum kime sorsam cevap yok gram altın da treni kaçırmak istemiyorum alım neresi düşme devam edermi. dizide yoruyorum ama kusuruma bakmayın. teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İyi akşamlar dostum. Kendine iyi bak.

2BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Güzel bir betimleme durumu çok güzel açıklamışsın. Teşekkür ederim. Ben çıkıyorum dostum iyi akşamlar.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Eee dostum bu işler böyle. Buğulu cama yazı yazıyoruz. Bir müddet sonra bakıyoruz, yazı gitmiş cam kalmış. Cam sapasağlam duruyor, yazı kendimiz gibi uçup gidince, kendi kızgınlığımıza cam şahit, ne yapacağız, bu seferde camı kıracağız. Bu sefer kırılma dostum, kızma. Hep bizimle kal.

1BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Yaptığı işlemden kar sağlayan kendi kendine yetebilen insan ustadır. Gerisi hikaye 5 sayfa analizde yapsa grafikte çizse hikayedir. Önemli olan sonuç vermesi. Ben 5 yıldır bu sitedeyim , hem aşağı hem yukarı ok çizip sonuçta bir krş kazanmayan ama onlarca beğeni ve takipçisi olanları çok gördüm , onun için onlar kendine usta diyorsa ben değilim :)

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ben acemiyim bu gidişle ustada olamiycam

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Millet yanlış anlıyor , yoksa aramızdaki muhabbette elbette sorun olmaz :) Zaten burada herkes usta , bize gerek yok :)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostluğumuz baki, samimiyetimiz karşılıksız. Ancak dostum senin benim üzerinde emeğin var. İsmail ustanın emeği var. Sizlerden çok şey öğrendim. Bunları inkar edersem taş kesilirim. Onun için hoşuna gitmediğini bilmeme rağmen saygı ve sevgiden ağzımdan kaçıveriyor. Dostum sende uzak gözlüğünü tak, her kelimeme dikkat etmeyi ver:)))

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Selam dostum çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Selam dostum teşekkür ederim. Ama ricam hocam vs. demeyin , zaten çokta müdahil olmuyorum , sizin gibi 10-15 dostum var sırf onlarla iki analiz iki sohbet vs. için geldim.

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Bilgi paylaşımına herzaman varım gümüş için yardımcı olalım sayfaya saygılarla

1BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Ben hiç alıp satmadım fiyatların ag- resif hareketleri bakımından ikisini kıyasladım.

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aras Hocam emeğine sağlık. Ne iyi ettinde geldin. İyi ki varsın. Sevgiler, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

B t c pek kafama yatmadı 1 defa al sata yaptım 3 saat sürmüştü hepsi sattım 61 .67 yaptı sattım hepsi budur . gumus te beklentim büyük

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Gümüş alıp satıyorsan normal piyasa da daha üzeri b. i. t. c var. Ondan sonra gelen zaten gümüş. Gümüşü başaran herşeyi başarır.

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Sana yazdım yoruma cvb vermedin

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Bn dümdüz adamim dostum al sat gümüş yaparım bilgi paylaşıma herzamn varım

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Hayırlısı olsun , umarım karşılıklı fikir alış verişinde bulunuruz. Biz de sizden faydalanırız.

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Takibe aldım sizi saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Automatic__ ()

Rica ederim dostum belki işe yarar.

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Eline sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum