Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 10:32:26
EUR 34.9803 10:32:26
USD 32.5662 10:32:26
ALTIN ONS $2322.2900 10:32:26

Konu: Dolar Elliott dalga teorisi güncelleme!

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Şampiyonluk donkaçta belli oluyor lakin acılı bir geçmiş yaşanıyor , saygılar sevgiler

_Victory_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Sen bu işi biliyorsun:)Bol şans.

0BeğenmedimŞikayet

_Victory_ ()

ne dedim 7,62 üzeri günlük kapanışta düşüş çöp olur bana göre..
boşuna nokta koymadık çok basit bi şekilde hemde :)
ne diyo serhat çok basit bi şekilde şampiyon olucam :))

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Bakma zamanı geldi:))

-1BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Valla 7.40 bende bekledim gelmedi ama halen beklentim var

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Victory_ ()

evt ihtimaller üzerine tabiki..
dxy takip etmek lazım bana göre
yukarı doğru gelebilecek bir atakta kuru kimse tutamaz.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Öncelikle ben 1tl'nin aşağısına düşecek diye birşey söylemedim. Ben hiçbir zaman kesin bir ifade kullanmam. İHTİMAL olan grafikler paylaşırım. O paylaştığım grafik ise uzun vade için paylaşılmış bir grafik ve teknik olarak gayet ihtimal olan bir grafikti. Eğer bana karşı bir ithamda bulunacaksınız lütfen yaptığım analizleri ve yorumları doğru bir şekilde okuyunuz.

Uzakdogulu34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaynakci66 ()

Tebrik ederim sizi

0BeğenmedimŞikayet

Uzakdogulu34 ()

Hani şu 1 tl nın altına düşecek demiştiniz galiba. hatta abd doları depolayacak yer bulamayınca üstüne dolar verecek:)ppp

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Elliott wave teorisi zaten ihtimaller üzerine biliyorsunuz. Benim paylaştığım sayım da sadece ihtimallerden biri. Teknik olarak bir sorun görmüyorum sayımda. Bence gayet ending dioganal için uygun bir sayım. Diğer tabirle ise 'yükselen takoz' da denilebilir.

0BeğenmedimŞikayet

_Victory_ ()

benimde buna benzer bi düşüncem vardı
şuan 3. dalga olabilir diye düşünüyorum..

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Aslında bu piyasa böyledir. Haberler teknik grafiğe uygun olarak ilerler. Şahsen ben bu analizi yaparken herhangi bir faiz kararından haberim yoktu. O zamanlar konuşulmuyordu da zaten. Eğer bir yükseliş veya düşüş olacaksa bahanesi olur zaten. Böylelikle düşüşünde bahanesi faiz arttırımı olmuş oldu. Benim için sadece 7.70 civarından satış yemesi önemliydi. Hangi haberle düştüğünün bir önemi yok yani. Teşekkürler

senoll10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Sayımda ki hata ney , söylerseniz sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

_Victory_ ()

Neyse ben kaçar günlük kapanış 7.62 üzerimi deilmi ona bakıcam sadece..

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senoll10 ()

Ben faiz artırımı olabilir diye bir gün önce çıktım, bu çoğu kişinin beklemediği ama bu yüzden satışların gelebileceği belliydi genede sizin 7.40 ta ki uyarınız isabetli olmuş saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Prekazi ne güzel goller atardı nerden aklına geldiyse:))

0BeğenmedimŞikayet

_Victory_ ()

o dalga sayımı bozuldu farkındasın dimi grafik çöp olmuş..
hala ografiğe göre yorum yapıyosan tabi..
kendinmi çizdin..
kendin çizdüysen bunuda fark etmen lazım
o grafik üzerinden gidiyorsan..

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

1-2 hafta önce de söylemiştim ki zaten. Fal bakıyorsun felan diyenlerde olmuştu. Sorun değil , isteyen istediğini söyleyebilir. Bu benim kendi şahsi fikrimdir.

kaynakci66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bu haber ile benim yaptığım analizin ne alakası var ? ben 1-2 hafta önce 7.70 civalarından sert satışlar gelebileceğinden ve beklentimin bu yönde olduğundan bahsetmiştim. Hangi haber ile düştüğü beni ilgilendirmez. Önemli olan buradan sert satışlar geldi mi ? gelmedi mi?

senoll10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaynakci66 ()

Hocam böyle demeseydiniz şimdi sizi taşa tutarlar

0BeğenmedimŞikayet

senoll10 ()

İyide 7.70 te zaten faiz artırımı oldu haberiniz yok mu?

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Fiyat 7.40 civarlarındayken 7.70 civarlarından sert satışlar beklediğimi paylaşmıştım. Bu satışların uzun bir süre devam edeceğini düşünmekteyim ve düşüncemde değişen birşey yok. Beklentim devam ediyor. Kendi şahsi görüşüm bu şekilde. YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum