Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:50:53
EUR 34.9839 06:50:53
USD 32.2051 06:50:53
ALTIN ONS $2414.8350 06:50:53

Grafiği gönderen: Digimen

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

bu resmi inceledim %99 u düz mantıkla incelemiş... resime ters bakın kız parmakla bu hafta dip yakala diyo.. alttaki çerçevelerdeki dipten sonra yukarı yön veriyor.. :))

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çatı katı sakini bizimkisi.

Yarındanönce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Obo mu tobo mu hangisinin kankisi

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Obonun bir benzeri. Literatürde yok, sokmaya çalışıyorum literatüre. Şahsıma ait bir oluşum. Fincan kulp, obo, tobo filan gibi.

Yarındanönce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ykpykp02 ()

En güzel yorum bu bence süper :) keşke daha önceden fark etmiş olsaydınız çoğu kişiyi tersten kurtarırdı.

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Kedi kulağı ne anlama geliyor

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Bi resım neler anlatıyor walla, sizin görüşünüzde gayet mantıklı tebrik ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çözülen şifreyi daha çözmeye çalışmayın boşa :) çöp kovasına atılan kağıt kedinin de şifresi çözüldü. Tersten düzden fark etmez yani.

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

walla bilemem. herşey bitti şimdide şifre çözmeye kafa yoracaz.. :))

0BeğenmedimŞikayet

zifir74 ()

Terse bakmanıza gerek yok copteki kedinin sağ kulağı hayali ve net değil sağdaki kadının sandalyesi % 70 yada 80 yukarı eğimli YTD değildir.
@Digimen

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

yatırımcılar hep ters köşe yaptırıyo.. napalım düz gösterip ters vuruyolar.. :))

HammerSickle için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

nursallls (1 hafta önce) Cevap yaz
Dikkatimi çekmişti. Bende şifre çözmeye çalıştım. Ama ilk gördüğüm evden çalışma sistemi olmuştu. Fakat bir çok arkadaş kripto çözme yorumu yazdığı için bende birşeyler yazayım. Sol tarafta evde olan ve benim meşhur kedi grafiğini de kullanan bu dergi:) kedi ile Mart ayında ki düşüşü , gece gündüz eşitliği ve 23 eylül 2. Gece gündüz eşitliğini, sağ tarafta ki kadının işaret ettiğide saat 9 yönü yani 23 eylül, kadının çöp kovası gündüz gece eşitliği, 23 Eylül'de ne olacak ki?

https://yorum. altin.in/konu/22470270- the- economist- dergisinin- bu- haftaki- gors eliymis/6

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

evet öyle olur genelde.. :)) artık ters bakmak lazım resimlere..

Havacı_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HammerSickle ()

Şuana kadar bir resmi tersten yorumlayanı ilk sizden duyuyorum daha geçenlerde herkes düz resimden yorumlarken bugün emtialar yükseldi diye resim tersten yorumlanıyor yataya geçtiğinde inşallah resmi yandan tutup yorumlamazsınız diye ümit ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Havacı_ ()

hocam dipten sonrasi yükselişte tam dip olmasa da tekrar bi düşüş olacağı gözüküyor gibi :) öyle midir :D

2BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Alımlar oldu satım bekleniyor..

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

biliyorum.. peki dip görüldümü alımlar oldumu ..?

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Bu resim 2 hafta önce çöken teknoloji hisselerinin çöpe giden grafiklerinin anlatımıdır..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum