Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 13:05:43
EUR 34.9607 13:05:43
USD 32.5049 13:05:43
ALTIN ONS $2325.0300 13:05:43

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Gümüş

Gümüş fon pozisyonlanlarında büyük bir değişim yok. Yeni alıma gidilmemiş fakat fiyattaki düşüş yatırımcıları eldeki pozlarını satmaya da itmemiş. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda bu grafiği paylaştığımda fiyat yükselirken kar realizasyonu yapıldığını ve fon & ETF piyasasından çıkış gerçekleştiğini söylemiş, yatırımcıların bir düzeltme beklediğine işaret olduğunu söylemiştim. O beklenti gerçekleşiyor şu anda ve fonlarda bir panik görmüyoruz. Ancak alıma gidilmemesi de hareketin bir süre daha devam edebileceğini düşündürüyor. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Cok tesekkur ederim sizi takip etmek keyifli ve ögretici... selamlar

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Üstteki grafikte turuncu çizgi fon pozisyonlarını gösteriyor. Aşağıdaki mavi ve yeşil çizgiler ise sırasıyla long ve short pozları gösteriyor. Longlarda bir azalış shortlarda artış gördüğümüzde gümüş pozisyonlarında satış olduğunu anlıyoruz. Diğer sorunuza gelince bu tip bilgilere bildiğim kadarıyla yalnızca ücretli programlar aracılığıyla ulaşılıyor. Günümüzde bilgi = para olduğu için ne kadar çok bilgiye ulaşmak isterseniz o kadar ücret ödemeniz gerekiyor maalesef. Selamlar.

uraz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Hocam fon pozisyonlarini nerden takip edebilitiz, grafiktr yeni alima gidilmedigini hangi renk cizelge anlatiyor bize aciklarsanz sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

air_borne ()

Estağfurullah hocam. Sadece şahsım adına konuştum. Çünkü sizin sevinizde değilim. Saygılar

3BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Olabildiğince anlaşılır yazmaya çalışıyorum ama bundan sonra daha dikkat etmeye çalışırım, uyardığınız için teşekkürler. Selamlar.

air_borne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasım_ ()

Peki hocam yani tersteyiz biliyoruz 2021 iyi olucak sma al sat yapamıyoruz ve şuan tersteyiz 28-29 ons dolar I ne zaman götürürüz saygılar

1BeğenmedimŞikayet

air_borne ()

Anlamıyoruz ki sizi

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Hocam 19 ve 21 de çok dip değilöi

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Evet üstadım solemıstın ama senı kimse kaydeye almamıstı haklı çıktın

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

DXY ile ilgili bir çalışma yapmadım, selamlar.

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Feleket tellallığı değil. Neden böyle düşündüğümü tek tek açıklıyorum. Bunları gümüş ons 29'iken de söylüyordum..

air_borne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Peki dxy yorumu da alabilir miyiz siz den?

0BeğenmedimŞikayet

air_borne ()

Felaket tellalısın usta

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Dönüş rakamı için bir şey söylemek zor. Hareketler sert ve ani gerçekleşiyor. Ancak dün 19 ve 21 dolarların son kale olduğunu söylemiştim. Bu 2 bölgenin güçlü bir destek oluşturacağını düşünüyorum. Hiç gelmeyedebilir tabii. Ama benim en kötü senaryom bu rakamlar üzerine kurulu. YTD. Selamlar.

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Tsk ederiz peki size göre dönüş rakamı aşağı yukari ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Yani yükselişe gider mi hocam çok tersteyim 13.14 bin tl tersteyim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Shaokan wins
Fatalyty

1BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Elinize sağlık hocam teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum