Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 07:00:14
EUR 34.9584 07:00:14
USD 32.5781 07:00:14
ALTIN ONS $2313.8650 07:00:14

Konu: kama formasyonu

⭐⭐Hayalbaz35 ()
Dolar

USD/TR Karar verici noktaya geldi sayılır.Yeni yönü üst direnç kırıp devam mı edecek yoksa alt trend desteğine 7,60 civarına kadar düşüş mü ve alt desteği kırılırsa derin düzeltme görülebilir.Herşeyin bir açıklamasını Yakında göreceğiz.
AL/SAT KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR.YATIRIM AMAÇLI DEĞİLDİR.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pasa4242 ()

Dolardaki hedef 8 8.50 satma dursun

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenji3435 ()

Rica ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Hocam Alış/Satış tavsiye etmiyorum . İyi günler

HKN_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

rica ederim. bereketli günler

sdt_sdt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HKN_06 ()

Hocam dolar endex 94 gelmiş sizce satiş yeri ne olmalı

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sdt_sdt ()

Yinede teşekkür ediyorum ? saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

üstad yatırım amaçlı bir yorum yapamıyorum. Zaten yorum da yapmam kimsenin vebaline giremem. Al/Sat yapacağınız metrayelleri siz belirleceksiniz. Hakkınızda hayırlısı.

sdt_sdt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenji3435 ()

Ben olsam hayatta satmam, amiyane tabir ile 1 hektarlık alan yanıyor ama senin elinde 15-20 kocalık su var, sonu ne olur ki?

0BeğenmedimŞikayet

Mr_Bank$ ()

Maşaallah. Allah bereket versin.

0BeğenmedimŞikayet

sdt_sdt ()

Hocam merhaba, 100bin TL bir yatırım yapmayı düşünüyorum, Acaba bu konuda görüş bildirebilirmisiniz rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

üstad dün de söyledim AL/SAT VE Yatırım amaçlı hiç bir yorum ve grafik paylaşamıyorum ve yorum yapmıyorum. Keşke USD sürekli düşse TR değerlense inanın çok mutlu olurum.
Al/Sat sizin vereceğiniz bir karar. Alın yada Satın diyemem. Bol bereketli günler...

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Dxy etkisi zaten diğer pariteler düşerken USD yükselişinin sebebi. Dxy:93,80 üstü görüldüğü gibi . iyi günler. Ydt değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Dolar yükselecek demiyor düşüş de var diyor . ydt değil.

0BeğenmedimŞikayet

Dolarci_72 ()

Eyvallah tskler

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Rica ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Dolarci_72 ()

Nevkar yarin ne olur kardes tahmin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum