Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 19:13:57
EUR 34.7339 19:13:57
USD 32.5072 19:13:57
ALTIN ONS $2392.1450 19:13:57

Konu: <@kıncı> Ons.. kısa vade

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

30 dk lık grafikde kısa vadeli tehlikenin devam ettigini söylüyor 1920 üstüne atamadıkca bu formasyon çalışması durumunda hedefi 1820-30 aralıgıdır...

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kenji3435 ()

Kıymetini bilene delirtir derecesinde ; )

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

fx de 1 lot short yaptıgını düşünsene 1920 den :) 24 saatde iyi para

Kenji3435 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenji3435 ()

Anlıyorum ve herşeyin farkındayım, herkes için hayırlısı diyelim, ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

@Kenji3435 derdi bu olabilir onsuun.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

biraz daha zamanı var önce dxy 95- 95,6 ya gelsn bütün piyasalar orda karar vericek bu da bizim için önemli hem dolar/tl hemde ons için..

Serkan_22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

Hayırlısı olsun, düşen düştüğü yerden kalkar elbet

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_22 ()

Akıncı yükselişi ne zaman bekliyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

SAĞANDAK ()

peki bu yolun sonu neresi olur tahmininiz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

olması gereken oluyor ve düşüyor hedefine dogru..

Zemheri_yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

Yani nolur şimdi dostum

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

alt yorumda olan dünki ters flama kırılmış

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

600-650 yatırım tavsiyesi değildir rica ederim

Tunaq için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

eyvallah x bir sitede 3 temas mevcut teşekkür ederim iyi çalışmalar

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Tesekkur ederim. 1mart 2021 de tahminizi alabilirmiyim?

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

al- sat tavsiyesinde bulunmuyorum. Yatırımcının kendi kararı. Hiç bir yorumun yüzde yüz net bir sonucu yoktur. Benim tahminim 450 küçük ihtimaller dahilinde, hiç gelmeye bilirde. orta ve uzun vade beklenmeli. Benim beklediğim hedefim 1 mart 2021 ytd

Tunaq için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

1935 düşüş içindeki bir duraksama bölgesi sonrasında düşüş devam ediyor. birde en az 2 sefer temas etmesini gerek trend çizgisine

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

direği 1935 ten çekersekte bir simetrik üçgen de olabilir az önce teyit almak için inmiş olabilirde diyor olabilirmi usta bir bakarsan iyi olur ihtimaller ihtimaller
eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Ons dusse bile dolarla. dengelenip 460 in altina gram dusmez analdim. sizin yorumunuzda , altin bozdurup 455 lerden alma sansim. olur mu tekrar . 455 yada 450 yi gorurmu sizin yorumunuzu merak ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zaten orası son demedim ki bu formasyonun hedefi 1830 sadece ki çalışırsa. 1735-1760 benim senaryomdaki onsun yeri yada doların burdan artık bir satış yemesi..

2BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

ons 1830 olursa dolar 7,85 olur. Gram 461,98 'e karşılık geliyor. Gram 420 olabilmesi için ons 1700 ve dolar 7,69 olması lazım. 420 için geçerli bir senaryo oluşmuyor.1700 bana göre ihtimal dahilinde bir rakam değil. Bekleyip göreceğiz nasıl bir senaryo bizi bekliyor. Ben ısrarla yön yukarı diyorum. yatırım tavsiyesi değildir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum