Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 00:42:53
EUR 34.8412 00:42:53
USD 32.5186 00:42:53
ALTIN ONS $2337.9850 00:42:53

Konu: 66vip gümüş 4h yolculugu

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gümüştede Altın a benzer hareket,
İniş cıkısları takıp edersenız size fikir verecektir

Grafikler gecmıstekı hareketlerı gostererek gelecekte nerden alınmıs nerde satılmıs hangı hareketlerı yapmı ve hangı harekete ge gösterir.

Birilerinden al- sat tut talimatı beklemek yerine bu tur incelemelerle kendımızı gelıstırebılırız

SAYGILAR...

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yeterlı denılen yer cıkıs yerıdır

kanaat onemlı sukur ve sabır da olmazsa olmazı bu ısın

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Eyvallah iyi geceler benim hedef o yeterli

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

İner cıkar dalgalanır ama bence 7 yı bıle test eder gorunur

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Benim 696 satis emrim var yerinde mi sizce

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sıkıntı yok orayıda aşar zamanı gelınce.

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım sımdılık zırve rakamı vermeyım bılırsın tepkıler gelır:) ama yaklasınca yıne paylasırız

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Bı ara bı gaza geldim 6.67 den alım yaptım usta :))

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Eyvallah takipteyim bol kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

estagfurullah kardesım.

son grafıklerde gumus ve altının pıvot rakamları var bı ıncele kardesım. o son pıvot rakalmları denenmelı sonrasında duzeltme sart olur. duzeltme sonrası altın hızlı bır ıvmeyle yukselıse devam edecektır ancak gümüş bana mart ayında kı 2.47 lere gelısını anımsatıyor. yanı once zırve sonra duzeltme sonra yukselıs bu altın ıcın gecerlı. ama gumus zırveden sonra benım ıcın bıter ızlemeye gecerım

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Zirve tahmini kac elimde 6. 30 dan aldigim var 6. 8I den cikmadim bilirsin sana guvenir ve samimiyetine inaniyorum senin gibi bir kac usta tek var sitede digerleri yildiz pesinde

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

her ıkısı ıcınde oyle bır sey gosterıyor ama zaman bellı degıl. Ama ozellıkle gumus bır zırve denemesı yapmalı sonrasında benım ıcın gumus olayına uzun bır ara ve bekleme zamanı baslıycak, sadece altına devam. once zırveyı test etmelı o zamana kadar korkum yok

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Gumus sanki alim firsati mi verecek

0BeğenmedimŞikayet

Akif0 ()

Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum