Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0849 11:31:43
EUR 35.0529 11:31:43
USD 32.2875 11:31:43
ALTIN ONS $2383.8400 11:31:43

Konu: <@kıncı> DoLar agustos.2019 analizi..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

7,95-98 potansiyeli malesef var..

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyno1234 ()

Pistt napionn :))

KAHİN38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

1 ve 3 ay gibi

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Aklındaki nedir mesala kısada

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Eyvallah cok dogru soyluyorsun kardesim ama bizim pahaliya tecrube ettiklerimizi 2 3 kissi yasamasin diye ugrasiyorum sadece. Hem buraya fikir edinmeye geliyor sonrada insanlari hedef aliyor sanki zorla alip satiriyorlar

efelif için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Sevgili Akıncı kardeşim yorma kendini... Herkese kendini öngörünu ispat gibi bir görevin yok. Burası yatırım danışmanlarının yorum ve yönlendirme yaptığı bir platform değil. Herkes beklentisini paylaşıyor. Yolda görse tanımayacagi birinin yazdıklarıyla yatırım yapan biri şapkasını önüne koysun kendi durumunu gözden geçirsin... Para kolay kazanılmıyor , hangi konuda yatırım yapacaksan o işi detaylarıyla öğreneceksin başka yolu yok ... Kim istiyorsa kusura baksın bi zahmet...

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Yarin yada pazartesi bakariz nasil yatirim dusunuyorsun uzun mu kisa mi ona gore degisir.

Ş_yılmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Aleykum selam kardesim Pazartesi bakalim buna ama bankalarda guzel firsatlar basliyor bence..

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

Pekki önerecegin kağıt varmı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

@Akıncı selamın aleykum borsada al sat hızlı kağıt varmıdır ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Suan cikacak dedigim yer borsa kardesim orda varsa isdedigin bir konu orda hep yukselicek derim. 1 1.5 yilda suren yukselisin duzeltmeleri 1 2 ayda olup bitmiyor malesef..

KAHİN38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

:) sen hep selaleciydin hepte öyle kalacan :? Hiç çıkacak dediğini goremdimki tama.. haklısın grafikle emek. harciypsun ama. sunuda iyi anladık grafikler düzenli çalışmıyor bu gündemde... ikincisi evet. Bir emita devamlı yükselmez devamlı düşmez ama. tepe ve dib noktalaru bulup al sat değerlendirmek lazım lakin sizde en en en dibi işaret ediyorsunuz ve burayı beklerken insanlar al sat fırsatını akciriyor dostum şunu kabul edelim Bursalı yorumlardan çoğu insan etkileniyor sen gördüğün en dibi değilde biraz daha üstünü yaz yazki :) korkutma insanlari

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Sen gördüğünü söylüyorsun Akıncı kardeşim emeğe saygı sende bir emek harcıyorsun

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

2 aydir dar bantda hareket ediyor dusus bekliyenlere edilen sitem yukselicek diyenlere pek edilmiyor oylese onlarda yanildi demeliler.. yukselirken yukselicek duserken dusecek diyen cokdur onemli olan yukselirde artik donus yerleri deyip 5 6ay sonrasinin ana hedef bolgelerini soyledigim icin boyle durumlar oluyor.

Sui_Generis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sui_Generis ()

Anlaşılmıyor değil, aslında çok güzel anlıyorlar ama işlerine gelmediği için böyle tepki veriyorlar. Sen sürekli yükselecek desen senden daha kralı olmaz burada. Ama bu işin de fıtratında olan düzeltmeleri, düşüşleri dile getirdiğin için senden de kötüsü olmuyor.

Şunu anlayamadı insanlar; emtialar sürekli düşmez yada sürekli yükselmez. Mutlaka arada düşüşler olacak ki kendisine alıcı bulup yoluna devam edebilsin. Zaten sen de tamamen aslında bunu söylüyorsun ama dediğim gibi herkes işine geleni anlar maalesef.

Sene sonu 550 de, senden daha iyisi olmaz bu sitede. Ama sene sonu 550 olması için arada düzeltme olması gerektiğini de bilmezler.

Terste olanlara da saygım sonsuz, onların ben de çok iyi anlıyorum çünkü ben de tersteyim. Ama benim terste olmam bazı gerçekleri değiştirmez. Bu gram 550 olacaksa düzeltme gelmeden olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

@Akıncı biz siz ve sizin gibi bilgi ve paylaşımda bulunan insanlardan gayet memnunuz bizlere yön çizmemizde yardımcı oluyorsunuz. Size tavsiye vermek benim haddim değil fakat bir pire için yorgan yakılmaz Burada grafik paylaşan bilgilendirme yapan insanlara karşı tavır alıp saldırıya geçenler var bırakın onlarda yazsın dursun, bizler sizlerin bilgi ve tecrübelerinizi saygı ve sevgi ile takip ediyoruz vede edeceğiz.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

o kadar da baside indirgiyorum grafikleri karma karışık şeylerde paylaşmıyorum 10 tane enstürümanla analiz ediyorsan sayfaya atarken 3 5 çizgi ile anlatmaya çalşıyorum oda anlaşılmıyor demik ki.

Sui_Generis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sui_Generis ()

Dostum sen kendini boş yere yoruyorsun gerçekten. Zaten senin yorumlarını ciddi ciddi okumuş olsa o cümleleri kurmazdı. Sen şimdi ne anlatırsan anlat o yine de kendi anlamak istediğini anlayacak. Bence bu yüzden kendini hiç yorma.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

@Esra_kazancizade 2019 agustosda 5,80 ken atmışım bunuda .. kaç hedef demişim..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum