Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0741 19:32:37
EUR 34.9472 19:32:37
USD 32.5121 19:32:37
ALTIN ONS $2326.7750 19:32:37

Konu: yeter mi?

düzeltme
dip düşüş 24,5x bence en uzak ihtimal
düşüş fed anında 26,616
haftalık kanal dibi 25,8x

atak seviyeleri için
27,345 2h lik ve 4h lik kapanışlar s trendi destek
max zirve 31,8x (grafikte oku fazla açtım)
benim beklentim 29,8x ilk düzeltmeye kadar ki atak.

meal:
kapanış eğilimi 27,3x leri atamadıkça bezdirme devam, alt seviyeler için 26,6-26,2x leri gösterip sattırma çabalarına devam...

Herkesin risk alma tercihi farklıdır.
ytd...

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

6,91 ½25 becerirsek - düzeltme olurasa- 6,7xlerden geri koyar
%50 7,1xlerde satış.
Gerisini yıl sonuna kadar bekletme kararım var, büyük bir hadise meydana gelmezse.
Zaten yaptığım iş dolayısıyla 18k 'lara kadar düştü gümüşüm. Sıkıştıkça sat al yapmak zorundayız piyasa kötü :S

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Yarı TL var, gümüş de duruyor. Dolar yükseliyor maalesef, yoksa gümüşü satabilirsem 6.60 ta

qoranasavar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

izlemede miyiz:)

1BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

muck muck haha oba sitesiyiz. Fikri çalışma yok, paylaşım sıfır, öngörü mü/hakgetire, dün 2 üye kaybetti sistem. @Negatif gibi bir emekçimiz paylaşımlarını askıya almış, o nursall istifa etmiş. Üzücü...

salih0653 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

salih0653 ()

Valla yazık diyecek laf yok pes

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

1ayceza verilmiş. Üzüldü istifa etti. Bende sekreteri oldum eşimin. Gizli takipçisiydim.

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

ağabeyime selam söyleyin onun sözcüsü olmak on urdur :)

ben 3 gün önce paylaşmıştım. İstirham ederim kontakta kalın siz varsınız diye siteye sabır göstermeye devam...

0BeğenmedimŞikayet

salih0653 ()

Kaçıyor derken adamları bezdirmisler bırakıp gidiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

salih0653 ()

Onursall da istifa etmiş ya siteden herkes kaçıyor

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

bu çalışma düşer mi çıkar mı sorularının muhattabı olması adına 3 gün önce yapılmıştır, incelemeyenler için:

düzeltme
dip düşüş 24,5x bence en uzak ihtimal
düşüş fed anında 26,616
haftalık kanal dibi 25,8x

atak seviyeleri için
27,345 2h lik ve 4h lik kapanışlar s trendi destek
max zirve 31,8x (grafikte oku fazla açtım)
benim beklentim 29,8x ilk düzeltmeye kadar ki atak.

https://altin.in/qoranasavar

1BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Bekleyelim ozaman güzel günleri

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Onursal güzel diyor. Meali daha güzel diyor.

0BeğenmedimŞikayet

Kaymazlar ()

Hay canını sevem güzel bir yorum aynı mantıktayım

5BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

FED için yaptığım 3 gün önceki alt grafikli yorumum hala geçerlidir ve de yaklaşık olarak çalışmaktadır.

FED'in piyasa etkisi anlıktan 2 güne varıncaya kadar piyası etki altına alır. Sert satışlar o anı ve 2 gün sonrasına varıncaya kadar çalışır. Senaryo yapıcıların birebir kazan- kaybeti işlemelidir.

Bizim fikri çalışmamız bu seviyeleri zaten yazmıştı. Hal böyleyken hala düşükten mal çalışmasının yapıldığı barizdir. Elindekine sahip çıkanlar için güzel günler yakındır...
ytd.

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

Düşüncem devam ediyor...

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

@Efem09 arkadaşımıza da cevap verdim fakat çıkmıyor yorumlar.
Bana kalırsa uzak ihtimal. Ancak FEDi görüp 25,8 altı kapanış görmek lazım .
Ben riski alırken yükseleceği pozisyonunu aldım.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

24.5 ihtimali varmı sizce.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

25.80 dip oldu, ne yönde olur sizce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum