Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 08:21:25
EUR 34.9839 08:21:25
USD 32.2051 08:21:25
ALTIN ONS $2414.8350 08:21:25

Grafiği gönderen: İplikçi

İplikçi ()
Ons

ytd.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Yavaş yavaş gitsin en güzeli ama yeterli gitsin demi

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim dua ette hafta kaonisini 1950ustu yapalım:)(

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Eyvallah kardeşim :))) Tamamdır ...

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Bu yazıyı bana hatırlatırım kardeşim. ben bilmiyorum oncedenn paylaştığım yazıları tekrar paylasmayi

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Kesin mi ? :)))

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Haftaya 2050lere gideceğiz :))

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Güzel kardeşim rahat ol diyorum ... Ben de zamanında çok panik yapardım ama şu u gördüm sabır ve psikoloji işi bu ... Elbet düşecek düzeltme de yapacak ama en sonunda da çıkacak ... YTD diyeyim de :)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Umarım on dakika sonra verilerden dolayı inmez:))

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Rejfolkardesim farkındaysan 1942altina inmiyor sanki yerini saglamlastiriyor

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Yaw ne gerek var :))) Boşver sen analizlere devam ... Hedefim 2021 Haziran'da ONS 2400 ...

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Blackandred ()

Gardaş ağzından bal damlıyor :) yakın hedeftir inşalllah :)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Mesele gurur duymamak yada duymak değil burda baya memleketlim var tlf istiyor sürekli arıyorlar yaziyorlar özel analiz beklentisine goriyorlar halbuki olanı burda paylasiyoruz zaten sonra zamanım yok siteye bakamiyorum zaten benim arkadaşın arkadaşıymisin falan filan muhabbetler buna dönüyor gerek yok yani ytd. Abi :))

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Gramdayim ne alacak para var ne zararına satacak mal. onun için beklemekten başka çaremiz yok usta

1BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Bakarsın dalga kısa kalır okadarda gitmeye bilir kafana göre takıl abicim hele bi 3. 4. Dalgalar gelsin 5in 5 ini iyi kötü hesaplarız

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Nolcak ya :) Ben İSKENDERUN! Gurur duyarım memleketimle ; )) Hedefimiz belli ... Umarım 2021 Haziran'da gelir ! Bakalım hayırlısı kardeşim ...

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Evet kesin mi diye sorardın:)) memleketi boş ver abi o bende kalsın

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Ooo süper tamam kardeşim ellerine sağlık. bende 2117bekliykrdum zaten:)))

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Memleket neresi gardaş :))) Eskiden ben de çok panik yapardım ... :)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abi la adamı bazen çok zorluyor gurban olduğum:)

1BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abi sen hic dersi dinlememişin ki :)) 2172 ile 2205 arası bekliyoruz nasipse dedikya

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Adamsın @İplikçi kardeşim :)))

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hedef kaç sen onu de :) 2100varmi hedefte

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

:)) Boş ver abi sen ışığı görene kadar devam et :) abi ne dedik abcde düzeltme dedik e bitti dedik bu hayvan yukarı doğru 5 . dalgaya gidecekya teknik olarak o 5. Dalganın icindede 5 dalga vardır ayriyeten şuan ikiyi tamamlamaya çalışıyoruz 50 ye 60 a gittikten sonra aşa düşmesiyle ikinci dalga bitmis olacak yukarı doğru hareket edip 3. Dalgayı yapacak böyle böyle bir aşa bir yukarı zigzaglarla yükselecek canını yediğim ytd. :)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Abi valla senin yazından anlamiyom ikinci dalga üçüncü so Ra birinci sonra ikinci yazmışsın :)) ondan sordum ozaman aynı:))

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

1950 60 arası güdebilir dedikya abi bu grafikte 1963x gösteriyor. Sonrasında 1930 ile 10 arası geri dönüş yapabilir dedikya abi. abi sen neden geri tekrardan özel olarak açıklama yaptiriyon ki her seferinde:) ordada farklı bir şey yazmadık ki bunları yazdık

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim bundan sonraki hedef kaç grafiğe göre.1937ler geldi. ust hedef yani kac

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum