Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 12:06:41
EUR 34.7977 12:06:41
USD 32.3027 12:06:41
ALTIN ONS $2317.7000 12:06:41

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Sabah belirtmiştim, 27.13 devamı 27.50 üzeri kalıcılık durumunda, aşağıda grafikte belirttiğim ve (siyah iki çizgi direnç arasına çizdiğim kırmızı kalın çizgi) an itibari ile de 28.4191 rakamına denk gelen sert direnç rakamının kırılması ile de oluşması muhtemel OBO'nun bozulması gerekecektir, takibimiz de olması gereken önemli rakam, Şayet bu rakam aşılır ise de geçen hafta grafik çizerek bura da ifade ettiğim yukarıda ki dirençler olan;29.9612 ve 31.0187 radarımıza girecektir diye düşünüyorum, kendi adıma sabırla beklemedeyim. Paylaşımım yatırım tavsiyesi olmayıp, kendi görüş ve öngörüm ile beklentimi ifade etmektedir. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri arkadaşlarımızda dır. Bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Efem09 arkadaşım gün kapanışı. Bereketli kazançlar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Merhaba Hocam, 28.400 geldiğinde kırılıp kırılmaya ağını nasıl anlarız, 4 saat bu rakamın ğzerinde mı kalması lazım.

1BeğenmedimŞikayet

yücel_birsen ()

günaydın hocam. teşekkürle sizi takip ediyorum. uzun vadeli bir yatırımcıyım. ilerde hedeflerinize ulaştığınız zaman ytd olmadan (hedeflediğim rakamlara ulaştım) gibi bilgilendirirseniz minnettar olurum

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @Göksu_57 arkadaşım benim kendimi bağlayan ve yatırım tavsiyesi içermeyen görüşümde şimdilik bir değişiklik yok. 1 hafta önce paylaştığım Alt yorumda ifade ettiğim noktadayım, kendi adıma sabırla belirttiğim hedeflerimi beklemedeyim. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Anatolia_ ()

Çok teşekkür ediyorum ilgili cevabın için sağlıklı günler bol kazançlar dilerim dostun

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Kısa vade benim beklentim alt yorumda sn. @Anatolia_ arkadaşım. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

hadi hayırlısı hocam elinize sağlık

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @horozcu hocam, 5 gün önce burada paylaştığım alt yorumumdaki noktalara göre işlem yapacağım. 28.4191 rakamının önemine daha önce değnmiştim, hedef rakamlarım alt yorumda. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Anladım. Gördüm. Hocam.
İşleriniz çok , kazancınız bol . cebiniz dolu olsun. :). Gümüş nasılsa yerinde sayıyor. :). Bir ayağa kalkar inş. Hoşça kalın.

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @Aynur1 arkadaşım; Ben iş anlamında bu aralar yoğunlaştım, siteyi fazla takip edemiyorum maalesef Ancak ben halen sabit ve stabil beklemedeyim, bana göre iki gün önce alt yorumumda paylaştığım yatay kanal içinde hareketlerimize devam ediyoruz, şu an için görüş ve düşüncelerim de şimdilik bir değişiklik yok, önümüzdeki hafta ABD tarafından yapılacak parasal genişleme ve FED tarafından yapılacak açıklamalar takibimde olacak. Sizin ve tüm gümüş dostlarının sağlık, huzur dolu bir hafta sonu geçirmenizi dilerim, iyi hafta sonları. Saygılar.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim saygıdeğer @The_RePaN, @aynur, @ARGENTUM_TR arkadaşlar sizlerinde emeği çok, sizinde ellerinize sağlık, Teşekkürler. Bereketli kazançlar. Saygılar.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Eline sağlık güzel insan yeni gördüm kusura bakma

2BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Değerli paylaşımların için teşekkür ederim sayın @uzmn emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Çok gecikti. Ne zamandır bekliyoruz obo yu gümüş kırmazsa biz mı kırsak :)) . . Yardımımız dokunsun gümüşe.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin cümlemize inşallah üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @BossVurguncu arkadaşım, sizin ve tüm arkadaşlarımızın da ellerine sağlık. Bereketli kazançlar.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Emeğinize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum