Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 17:47:39
EUR 34.9327 17:47:39
USD 32.5085 17:47:39
ALTIN ONS $2341.1400 17:47:39

Konu: BTC Grafik 10.09.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC'nin en düşük dünkü seviyesi 9825.07$ ve ardından 9.900$ seviyesine tutunmasi ve hatta 10.000$'in Altın da günlük kapanışlar bile yapmadığı sürece şimdilik sıkıntı görünmüyor ve özellikle 100 günlük MA seviyesi olan 10.290$'a yakın bir seviyenin üstünde olması en son test ettiği seviyeye doğru gidecek olması ve bu HO'nin üstünde kaldığı sürece direnç seviyelerini kırmaya çalışacaktır.. btc şuan bile toparlanmaya güç toplamaya çalışmakta ve (10.500$-10.550$) çok önemli kırılma bölgesine doğru gitmesi sözkonusudur.. BTC şimdi en son test ettiği dip seviyelerinin ardindan dünde belirttigim gibi 10.200$ direncini ve 50-100 SMA'yı bile geride bırakmış bulunuyor.. En son test ettiği 10446.18 ve kısacası düz hesap SMA200 10.500$ ve civarı seviyeleri ciddi direnç bölgesidir..

BTC'nin saatlik görünümünde 10.300$'a yakın desteğiyle oluşan yükselen kanalin mevcut oluşumu ve BTC özellikle, 10.500$ ve civarı seviyesinin üstünde tutunup 10.600$-10.800$ direnç seviyelerine doğru yukarı hareketine devam etmesi olabilir.. Aşağı yönlü bir düzeltme olursa şayet, 100 günlük MA 10.290$ seviyesine doğru gidebilir.. Dün, en düşük 9825.07$'dan bugün itibariyle en yüksek 10427.18$'a kadar bir yükseliş ivmesi göze çarpıyor ve yükselen haraketin son seanstaki %0.618 FiB geri çekilme seviyesi ise (10197.17$)'dir kısacası bu seviye şuan 100 SMA'ya da yakın bir seviye ve destek konumunda olduğudur.. Kanal desteğinin altında bir kırılım gerçekleşirse şayet, 10.300$'in altında kısacası bollinger altbant 10.150$'lık desteğe doğru bir testin gerçekleşebilecegidir..

Son seanstaki dünkü düşük seviyeden bugün yukarı doğru ivmenin kısacası %0.786 FiB geri çekilme seviyesi ise (10298.33$)'dir bu seviyenin üstünde kalması dirençleri bir nebze olsun kıracağı anlamı taşımaktadır.. Yukarı yönde, önceliği 10.450$ direncidir.. 10.500$-10.550$ direnç bölgesinde kapanışlarda, ve güvenli bölge olduğu için yükselişlerin devamı niteliğinde olması beklenebilir ve adım adım alımların geleceği ana dirence doğru 11.000$'lık bir testi hedefleyebileceği düşünülebilir..

BTC 10.500$-10.550$'da ki tutunusu, kararlılığı önemli şayet bu bölgede en az 2 günlük kapanışlar yapması önem arzediyor olduğu ve geçemezse, yeniden güç almak için salınıma devam etmesi kısacası konsolide olmasi beklenebilir.. Aşağı yönlü destekler, 50-100 SMA ve ardından 10.150$ seviyesinden geçiyor.. Ana destek BTC'nin güçlü kalacağı 10.000$ seviyesidir.. Günlük görünümde 9825.07$ seviyesinin altında kapanislarda riskler aşağı yönlü daha da uzayabilir.. Saatlik MACD, yükseliş bölgesinde şuan pozitif durumdadir.. RSI ise şu anda 60 seviyesinin üzerinde ve 66 seviyesinin üstüne cikarsa şayet ivmesi daha da hizlanabilir ve SMA200'e dogru gidebilir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kriptoderen ()

Ne kadar riskli bir bölgeden alım yaptığımı anlıyorum. 3.40 için emir vermiştim, fakat piyasa beklentisini 3.95 görünce emrimi 3.70'e çekmiştim ve 3.55'ten döndü. Şaka gibiydi, hala tersteyim ve kabusa döndü. Tercihimi yapıcam en geç önümüzdeki hafta. Pozisyonumda bir değişiklik olursa sizi de bilgilendiririm muhakkak.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şöyle söyleyeyim kısacası Aylik grafikte negatif nedeni ise ortabollinger bandi 3.65$ seviyesinden geçiyor ve haftalık grafikte ise bollinger altbandi 2.05$ seviyesinden geçiyor en son gördüğü 2.50$ seviyesini kirarsa şayet 2.20$ ve2.05$ seviyelerinin gelmesi mümkün olabilir.. Günlükte zaten 2.75$ seviyesinde tutunamazsa şayet 2.56$ seviyesi göze çarpıyor ve BTC aşağı sert salinimlar yaparsa özellikle 9825.07$'in altında günlük kapanışlar gerceklestirirse riskler aşağı yönlü uzayabilir ve siizn aldığınız 3.11$ civari seviyesi Nisan ayından gelen 5 aylık bir direnç konumunda olduğudur bu seviyenin üstünde en az 2 garanti olarak kapanışlar yaparsa zaten dünde belirttigim gibi 3.25$-3.33$-3.50$ seviyeleri beklenmelidir artık gerisi size ve BTC'nin gidişatina kalmış durumdadır.. Suanlik başka bir majör koin tercih sebebiniz olabilir..

kriptoderen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Degerli kardesim hayirli cumalar nasilsin kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

kriptoderen ()

Evet, okudum. Fakat, bende şöyle bi durum var, açıkçası zararım fazla. Ortalamam 3.11 ve eğer EOS 2.16'ya kadar çekilirse anaparaya değmiş olur. Orada stop var ve bu durum beni korkutuyor. Şimdiye kadar hiç zararkes yapmadım, hep sabrettim. Ama EOS'ta harcadığım vakitte hem EOS zararımı çıkarır hem de kara bile geçerdim diye düşünüyorum. Başta yatırımım sadece kar kısmıydı ancak ortalama düşürmek için varlık arttırımına gidip alttan topladım. Şu an 3.11 işte.

0BeğenmedimŞikayet

Elifelifgizemli ()

Teşekkür ederim. ama şuan direnç 2.30 u daha girmedi saatl8kte bakalim nolacaz

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

SUSHİ/USDT şuan BİNANCE verilerine göre bakıyorum ve yeni bir koin olduğu için verileri çok az ve yeni çıkan koinlerde genelde yapılan hatalar çok yüksek olmasıdır o yüzden ooo çok yükselmiş hala yükseliyor bende alayım demek gerçekten yanlıştır, ve risklidir.. Şuan genel olarak 4 saatlik grafiğine bakıldığında ise 2.58$ seviyesine tutunursa 3.11$ ve ardından 50 SMA 3.36$ direnç seviyesidir, 4 saatlikte ve 2.02$'in altında kapanışlar yapmasi en son dip seviyesi de olan 6 Eylül'de görülen 1.13$ seviyesine kadar uzayabilir.. Saatlik görünümünde ise 2.36$-2.62$ ve 3.18$'da tutunması durumunda 3.41$-3.50$ en önemli direnç seviyeleri olarak göze çarpıyor..

Elifelifgizemli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elifelifgizemli ()

Hocam günaydın susi nin bir açıklamasını yapmanız mümkün mü? yükselir. mu düşmeye devam. mi eder?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@kriptoderen dün EOS ile ilgili profilimden bakabilirsiniz diye belirtmiştim hala değişen birşey yok ve günlükte çok önemli HO'larin altında yeniden belirteyim.. Altyorumdan yeniden bakabilirsiniz bilginize..

0BeğenmedimŞikayet

Ardaesat ()

eyvallah abi, girdik bikere, bi çıkabilsek bidaha töbe :)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yeni çıkan bir koin verileri çok az ve en yüksek 9.865$ seviyesini görmüş ve en düşük ise düzeltmede 2811.01$ seviyesine kadar aşağı salınım ve düzeltme yapmış görünüyor.. 4 saatlik grafikte 3.466$ seviyesine tutunmasi önemli bu seviyeye tutunduğu takdirde üstbollinger bandı 3.970$ ve ardından 4 saatlikte 100 SMA seviyesi de olan 4.440$'a kadar kadar bir yükseliş sergilemesi beklenebilir burası aynı zamanda FİB 0.236 oranina tekabül ediyor olduğudur.. Saatlik görünümde ise en önemli destekler 3.500$ 3.432$ ve bollinger altbandi 3.280$ seviyeleridir.. En önemli dirençler ise 4.160$ ve sonrasında 4.514$ seviyeleri göze çarpıyor.. 5.500$-5.600$ bölgesinin üzerinde kademeli de olsa en son test ettiği seviyeye doğru adım adım gitmesi olacaktır.. Böyle jetonlara asla ama ASLA FULL girilmemesi önemlidir şuan gördüklerim bu kadar..

Ardaesat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ardaesat ()

abi biz bu yfii den nasıl kurtulucaz,

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba kardeşim EOS maalesef günlük görünümde çok önemli direnç seviyelerinin altında biraz toparlanması uzun sürebilir, günlükte MA200 yani şuan ki seviye olan 2.75$'in üstünde kalması önemli ve bu seviyenin üstünde kalması durumunda 100 MA 2.84$ günlük bollinger ortabandi 3.05$ ve 50 günlük MA seviyesi de olan 3.10$ seviyelerinin ciddi direnç seviyeleri olduğunu bilelim.. 3.13$ seviyesinin üstünde kapanışlar yapması durumunda kısa vade de 3.25$-3.33$ ve 3.50$ seviyelerini hedef alacak olmasidir.. MA200 2.75$ seviyesinde tutunamazsa aşağı seviyede 2.65$'da çift dip patern oluşumu mevcut buradan yukarı sekmesi olabilir şayet formasyon çalışırsa yukarı doğru ivmesi beklenebilir ve tutunamazsa 4 Eylül'de test ettiği 2.49$ seviyesi ve aşağı yönlü riskler uzayabilir ve BTC'nin aşağı salinimlari EOS için şuan çok tehlikeli bir durum ortaya çıkarıyor bilgine..

MrtZbk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MrtZbk ()

Hocam E O S Yorumunuz var mı

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim bol kazançlar dilerim, hayırlı günler..

offlee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

offlee ()

günaydın , emeğine sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum