Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 23:02:16
EUR 34.9535 23:02:16
USD 32.1851 23:02:16
ALTIN ONS $2422.5700 23:02:16

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Olumlu ama sınırlarda geziyor hacim lazım ytd

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

İyimiş ben bodozlama girmiştim :)

Paradigma2499 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paradigma2499 ()

Hocam 1 gr da alabiliyoruz :) ben deneme amaclı yaptım alıyor :)

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Esasen kaç zamandır çizdiğimiz o pembe prizmalı resim sondan bir evvel sanırım o Ağustos Yeni Ay dan Eylül Yeni aya çekim yaptım işte bu günde sondördün diyorum ki 27.130 ve sonra 27.500 üzerine atamaz ise sıkıntı lar olabilir ha düşmez belki yatay takılır ytd

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Yok son dördün bugün

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ufukyldrim ()

vakıf katılım yada kuveyturk senin bankan makas aralıklar en iyi olanlar

Dogan08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Dolunay döngüsü mu en son döngüde düşmüştü bugün çıkarmı sence

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Şu anda bana göre Aktif bank N kolay FX 5/24 makas 3 kuruş ve 10 Gr dahi alabilme özelliği mevcut dostum ben memnunum

Dogan08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bu gün döngü günü ayrıca verilerde denk gelmiş volatilite olasılığı var tabiiki

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dogan08 ()

Hocam sizce gümüş alım satımda en iyi banka hangisi

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Bugünki ekonomik veriler bi dalgalandırır hocam
Hazırolda bekleyelim

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Hocam ztn kimse yükselecek düşecek diye net konusmaz ama size hak veriyorum hacim yok bende dünden beri öyle düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ben net düşecek demem sıkıntı var derim hacim yok derim ama o andaki zamana aittir geleceği bilemeyiz ancak öngörebiliriz

Efelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Hocam likeledim . Emeğinize sağlık size katiliyorum lakin düşecek dediğimiz zaman millet ters anliyor

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Elimde gümüş var bu arada yükselmesini herkesten önce ben isterim:)

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Orası öyle tabi abidik kubidik mesajlara ne beğeniler geliyor
Olsun insanlarımız poh poh lanmayı ve hep yükselecek diyenleri seviyor ne diyeyim herkesin gönlüne göre versin RABBİM inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Farkındayım :) dikkat ettiyseniz düşüş gösteren grafikler, yükseliş gösterenlere göre daha az beğeni alıyor. Oysaki bu bir teknik, beklenti değil. İnsan psikolojisi işte...

7BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Şimdi genel manada bazı arkadaşlar ın kavrayamadığı durum şu serin kanlı değiller ben düşecek demiyorum ama diyorum ki yükselmek istiyor ise 27.130 da kalıcı sonrasında 27.500 olmalıki ha bu gigiyor diyelim 27.130 değiyor ve hemen salıyor yani hacim yeterli değil ve satıcı mı oluyor yani ben bir nevi grafikteki trader reaksiyonları nı izah ediyorum olay bu :) rica ederim teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Elinize, emeğinize sağlık. Kaybedilen en fazla zaman olur, sabreden her zaman kazanır zannımca.

4BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Tabiki çıksın öyle bir art niyetimiz yok ama görüntü ofsayt yani reimlerim on numara çalışıyor ben ne görürsem onu yazarım dostum kimin elinde ne var anlamam olumlu ise olumlu olumsuz ise olumsuz ve an itibariyle pek hoş değil yani sıkıntı var ve uyardım zaten ha dönermi döner hacim lazım izliyoruz ytd

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Calışıp çalışmayacağini 2 günden önce anlayamayiz. Bakalım.. Calişsın da terste olanlar çıksın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum