Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 19:38:13
EUR 34.7808 19:38:13
USD 32.3752 19:38:13
ALTIN ONS $2342.9250 19:38:13

Grafiği gönderen: battıbalık

⭐⭐⭐battıbalık ()
Gümüş

I'm trying to complete my shortcomings that I need to save. see the facts. take your measure. the monetary system is ending. high inflation and unemployment, even huge bankruptcies, large companies and even states could go bankrupt. non- money is about 700 trillion dollars. İngilizce m çok iyi değil hatam olabilir.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Kaybetmeye razı olduğum kadar riske girerim. Bunu sonra açıklarım. Fakat şöyle düşün şuan ki para sisteminin sahibi geleceğin parası denilen şeyin büyük bir çoğunluğunu almamışmıdır? 20.000 dolara giderken 17.000 dolardayken 2 ay içinde çok sert geri gelecek dedim. 3600 dolara geldi. Ben güvenmiyorum. Ne kadarı tek kişide alım maliyeti nedir? Bunu bilmiyorum. Yukarı aşağı hareketlerinde 1 dolar maliyetli elinde yüklü varsa örnek bir kaç milyon yada 4 yada 5 milyon. 1 dolara kadar her yer satış kârı olur. Ben bunun riskine girmem. Dipte olup yukarı ışık görürsem girerim. 19. xxx de sattığını 3600 de Geri aldıysa alım ortalaması diptedir. Yada ilk alımını katladığı için belki 0 maliyetli elinde vardır. Bu imkansız değil. Kısaca ben güvenmiyorum. Çok sert hareketi rahatsız ediyor. Yıllarca çıktığını 24 saatte kaybedebilir.

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tutanak ()

Bu ne anlama geliyor hocam düşüş mu yoksa yukselişmi

battıbalık için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Kardeşim beni çok yollamak istediler. Olmadı inatçılığım var. Belki Engel listem kalabalık biraz yenisi eklenir problem yok. Sadece olacakları bilin istedim. Bende görsel var diyorum. Nat Rothschild in profilinden aldım. Profili kapattı. Görseli paylaşmam benim için hata olabilir. Ona 1 soru sordum. Çok zekice ekonomi Ile ilgili bir soru sordum. Bana politik bir cevap verdi. Yazısının sonunda Sende Göreceksin dedi dediklerimi onayladığını düşünüyorum.
Ki o Resimdeki şeyden gelecekte olacakları görmek zor değil. Sizce 4.260 da 4.565 den gümüş almam tesadüfmüydü. 6.93 geldi ben sayfayı öncesinde uyarmaya çalıştım. Ben şuan satmayı düşünmüyorum. Param olursa alırım. Kısa vadede düşer çıkar . Orta ve uzun vadeli yatırım yapıyorum dedim.
Hatta farklı yerlerden isterse 100.000 tl lik yatırım olsun. 1 gr = 100 tl olursa Tüm verdiğim parayı tek külçeden alırım dedim. Bu orta ve uzun vadede düşünmek kârlı olabilir. 6.05 deyken aldım. Aldığımı yazdım 45 kuruş son alımımda kâr var. Kimseye ytd . Kimseye al yada sat demem. Ben olası bir hedef çanak yaparsa 50 kulp ilavesi 88 dolar gibi olabilir dedim. Neyse engel listesine ilaveler var. Iyi geceler

altin_takipçisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İNSAN1984 ()

Beyler büyük resme odaklanin Eğer kafan kesilecekse, sakalın için üzülmene gerek yoktur

0BeğenmedimŞikayet

İNSAN1984 ()

Evet abi herkesin anlayacağın dilden söylermisin ben buna büyük reset diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Üstadım kripto para için bir yöneliş olacak deniyor. Sizin bu konuda fikriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Emeğe saygı duymak ne kadar güzel bir erdemdir @battıbalık

DrErdal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

marbeyn ()

Hocam ne yapacaz gümüş alamadık hala

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Yormussun dostum kendini. emeğine sağlık. Ben burdaki insanlarin kafayı anlamıyorum. Sanki adamlar bizé para veriyorda is beğenmiyor modunda. Bu asalaklar yüzünden çok eski arkdaslar im gitti. bu tipleri ben adminin yerinde olsam sitenin içine bile almam. üzülerek soyluyorum benim haddime degil ama ; neyi kinayacagini ve elstri yapamayacağını bilemeyen insanlar var aramızda. Adam vardır lafa bakarım, laf vardır adama bakarım. Tekrar eline sağlık kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

@DrErdal hocam niye arıza cikariyorsun bu sitede emek verip bilgi paylaşan değerli insanlar var @battıbalık hocada bunlardan biri biz kendisinden bugüne kadar istifade ettik Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ekonormik ()

Emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Dostum açıklama yapmak için neden uğraşıyorsun engelle geç fazla bilgi iyi değil bu şekilde mesaj yazanlara!

0BeğenmedimŞikayet

DrErdal ()

Tamam dostum espiri yapayım dedim. Emeklerine sağlık.

2BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Sondaki yazıyı diyorsan onu bilinçli olarak Türkçe yazdım. Yazıya dikkat çekmek için ingilizce bilenler okur. Okuyamayan merak eder çevirir diye. Yazdıklarımın %70 filitreye takılıyor.
Deha yada dahi değilim fakat IQ testi yaptım 30 soruyu 18 dakikada cevap verdim. Çıkan sonuç 135 normalin üzerinde bir değer

0BeğenmedimŞikayet

Ekrem_baba ()

Hangi anlamda

0BeğenmedimŞikayet

Urfalıhoca ()

Tedbir için tavsiyeniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

Sistem çöküyor derken hocam biraz daha açık olmanızı rica etsek olur mu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

Eyvallah tedbir almak iyi dir ama bu dünyada hep gariban kaziklanmistir yani olan hep garibana oluyor hocam nasıl tedbir alak.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Nasıl bir tedbir mesela hocam

0BeğenmedimŞikayet

cnc25 ()

Nasıl bir tedbir hocam TL olarak mı silver olarakmı

2BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

80 trilyon dolar para
800 trilyon dolar işlem hacmi var.
Sistem çöküyor. Tedbirinizi alın . Yazdıklarım çıkmıyor. Takılıyo

kalkanmetin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DrErdal ()

Adam ingilizceden ingilizceye tercüme yapıyor. Böyle dehalar kolay bulunmaz değerini bilelim arkadaşlar.

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

O kadar İngilizcem olsa idi yazılanı anlardim hocam size zahmet kucuk Türkçe özet yazabilirmisin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum