Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 18:26:02
EUR 34.7339 18:26:02
USD 32.5072 18:26:02
ALTIN ONS $2392.1450 18:26:02

Grafiği gönderen: gizliozne_45

Platin ons 927 ( ara direnç) kıramaz ise 893 e yeniden gitmek ister
Ancak ara direnç bolingere tutunmuş olsa rsi al vermiş bu durumda bolinger üst direnç söz konusu olabilir 927 üzeri 4 saatlik kapanış 964 ons
Ytd ytd ytd ytd

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Buda guzel bırsey aslında:)) evet coksukur guzel bır fıyata verdım dur bakım bırdaha alım fırsatı verecekmı:)

Mülayim46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

Maşallah hocam son günlerin en iyi fiyatına satmışsınız. benim bir yönetimim var full çıkmamak adına yatırdığım ana para Kadar çıkmak kar kadar olanı bırakmak böylece elimde o ortalamalı malzeme kalmış oluyor yada çok düşen bir malzeme varsa eğer full çaktıysam kar miktarı kadar ondan almak. Sadece fikir yine hepimizin aklında kalsın bunuda burada sitede öğrendim.

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Allah razı olsun abim tesekurler

CESUR_63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Aynen abim bende gümüş almayı düşünüyorum bır duzeltme Golan gelırse takvıye yapacam veya platın de olabılır bakalım hakkımızda hayırlısı Abım ins

0BeğenmedimŞikayet

CESUR_63 ()

Allah bereket versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Elhamdullah bugun bırazdaha ıyıyım ben platınlerı 225 kusurden full sattım coksukur guzel karda verdı coksukur gümüşler duruyor oda nezaman gelırse hayırlısıyla ıns

0BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

225 den full çakmışsınız hayırlı Bereketli olsun bende duruyor 14 de 1 oranında dün satmıştım gümüş aldım biraz geri kalanlarda gümüş almayı planlıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

Teşekürler hocam iyiyiz çok şükür siz nasılsınız sıkıntı yok inşallah platin için herkes iyi diyor sanki

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Abim nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

Hocam selamlar platin için yeni bir yorumunuz varmı sitede çoğu kişi olumlu olduğu konusunda hem fikir gibi teşekürler

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

960 günlükte üst direnç ytd
Bakınız üst grafik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum