Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 13:44:31
EUR 34.7657 13:44:31
USD 32.3793 13:44:31
ALTIN ONS $2315.5300 13:44:31

Grafiği gönderen: BossVurguncu

Doğru oldu mu bilmiyorum.
Bu bir deneme olup kesinlik içermemektedir.
Buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya bu da tutarsa acaba? :))ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tekrar tekrar teşekkür ederim abim mahçup oldum. Allah razı olsun. Bu güzel dularınızın, temennilerinizin kabul olması dileğiyle. Amin.

Mazlum0326 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mazlum0326 ()

İnsanlar bilgi ve becerileri ile diğer insanlara faydalı olabildikleri sürece (sizin gibi) deperlidirler. Aksi halde Alim olsan nafile kardeşim. Rabbim cümlemizi nefsinin peşinden koşanlardan değil, Hakkın ve hakikatin peşinden koşanlardan eylesin inşallah.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

Amin teşekkür ederim sizede bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günlükçülere uzun geliyor 1 hafta :))

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) Bir şeyler olacak da illa ki beklemek yordu daha şimdiden.

1BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Burda genellikle uzun vadeyi 1 haftalık olarak algılama var bu stres kaygı gerilim o yüzden eksik olmuyor sayfada :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla bekleyip göreceğiz işte. Normalde korkulacak bir durum yok gibi orta uzun vadelerde ama işte kısa vadelerdeki hareketler yıprattı cidden. Şahsen ben de şimdiye 7.50 gelmeliydi beklentisi içindeydim ama olmadı henüz :) Az daha sabredersek inşallah her şey güzel olacak gibi. Bereketli kazançlar dilerim.

stabilizasyon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

aynen öyle. yaşayıp görecez artık. ben pekte uzak olduğunu düşünmüyorum. sağlıklı bir düzeltme yapamadı 2 haftadır. yapsa idi ekim gibi gelmiş olurdu diye düşünüyordum. ama olmadı :) bakalım daha neler deneyecekler milleti bezdirmek için

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin güzel abim. Herkesi düşünen pozitif bakışınız için de ayrıca teşekkür ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Orta vadede dönüş yapcakmış geçerken selam verip yokuşa devam :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet zaten yükselen trend kanalının da en son noktası o seviyeler tam da. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Esasen flama formasyonu yapmak daha mantıklı belki de ama ben üçgen tercih ettim. Bayrak/flama olarak bakarsak sizin dediğiniz şekilde oluşacaktır. Uzun vadede günlük grafikte 9'lara kadar oluşur o şekilde. ytd

stabilizasyon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

bu hareketin gösterdiği yerin 8,50-8,94 arası olması lazımdı. bayrak direğini çekerken dipten çekmemiş olma ihtimalin varmı?

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

5.50-23.2$ mı?

1BeğenmedimŞikayet

Mazlum0326 ()

Amin inşallah güzel insan. Rabbim her kesin kazancını helalinden bol ve bereketli eylesin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim abi. İnşallah cümlemize bereketli ve bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum0326 ()

Teşekkürler kardeşim. Bol ve bereketli kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yükseleceği yönünde demedim.
Yükselirse gideceği yer olarak söylemek istedim. O da 7.55 gibi
Düşerse ki düşedebilir o kısmını belirtmedim ve kesinlik olmadığını vurguladım.
Altta da 5.50 gibi en son gideceği yer hadi onu da belirtmiş olayım.
Lakin yükseliş trendinde olmamız dolayısıyla üste gitmesi ihtimali daha yüksek diye düşünmem dolayısıyla bu haliyle verdim.
Buna göre işlem yapılması uygun değildir tekrar vurgulamış olayım. ytd

Usdu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usdu ()

Simetrik üçgen formasyonu fiyatın ne yöne kıracağı belli değil siz yükseleceği yönünde tahminde bulunmuşsunuz dayanağının nedir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üste kırması durumunda gideri 7.5-56 gibi görünüyor.
Günlük grafik üzerinde yaptım. Ama alta kırarsa o da ayrı bir durum.
O yüzden izlemek lazım bence. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Daralıp sıkışıyor diyorsun sonra boom

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum