Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 06:14:16
EUR 34.9412 06:14:16
USD 32.5350 06:14:16
ALTIN ONS $2333.7400 06:14:16

Konu: usdtry elliott wave!

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Birazdan millet hocam eline sağlık demeye baslar

Mehmet1928 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Takılma kardeşim önüne gelen grafik uzmanı oldu büyük sıçrama öncesi çekilme derin olur ama oralar değil..

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bunu kim çizdi bu şekilde Elliot dalga dünyada yok

kaynakci66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaynakci66 ()

Evet haklısınız bunu da başka bir ekonomist ten dinlemiştim.2019 yılı başların da dolar 5.30 civarıydı insanları yanıltmayım diye yazmadım o zaman söylediği rakam 8.20 tl idi Bu ekonomist şimdi herkesi terste burakmış. 7.98-8 den döner demiş ama daha aşağıya indi dolar ytd.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Buda senin 2 ay önceki yorumun

Dolar senden sonra 8.57 ye çıktı

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

2 hafta önce dolar için uzun vadeli olarak bir grafik paylaşmıştım. Teknik olarak bu sayımda bir sorun olduğunu düşünmüyorum. zig- zag abc dalgalarınca b dalgası a dalgasının 0.618'inden düşük olur. c dalgasının hedefi ise genelde a dalgasının 1.618 katı olur. Burada a dalgasının 1.618'i 7.67 seviyesine denk geliyordu. Yuvarlayarak 7.70 diyelim. Eğer c dalgası olarak belirttiğim yer burada son bulacak ise zaten aşağıya 5 li düşüş dalgası bekleriz. Uzun vade olduğu içinde bu düşüş trendi yıllarca sürer. Grafikte bile 2028 civarlarına denk gelmiş bitişi. Sonra diyorsunuz yok sen 1 dolar aşağısına düşecek dedin. Yok abicim öyle birşey. Sadece ihtimal bir grafik paylaştım uzun vade için. Olur yada olmaz , ben nerden bilebilirim. Uzun vadeli olarak bakacaksak 7.70 üzerinde haftalık- aylık kapanışlar gelmez ise bu ihtimal devam eder.8-10 yıl sonra neler olup biteceğini kim bilebilir ki ? neden 1tl aşağısı imkansız olsun ? Bu piyasada en çok yapılan hatalardan biri de 'imkansız' kelimesini kullanmaktır bence. "İmkansız diye birşey yoktur , sadece düşük ihtimal vardır"

0BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

Daş yokmu daş

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

benim için emek kutsal
Haftalık ve aylık baksak daha saglıklı iz sürebiliriz
Bol kazançlar hayırlısıyla kardeşim
Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Sadece teknik analiz yapıyorum. O paylaştığım 1tl altı grafikte çok uzun vadeli bir grafik bu arada. 1-2 yıllık birşey bile değil. Belki 8-10 yıllık , yada daha fazla bir zaman diliminden bahsediyoruz.

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

1 tl altına inmesi
İçin bir tek temel analiz paylaşabilirmisin kardeşim
Paramızdan sıfır atmak harici
Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Evet neden?

MesutP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

teknık nalaız fal bakmak degıldır gercehe en yakın degerlerı vermektır. sen kahve falınamı bakıyorsun. sorular sordum cevaplarını beklıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

Dostum dolar sayfasindasin farkındasın dimi

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Olur yada olmaz sadece ihtimalleri göstermek istedim, teşekkürler size de.

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Birşeyleri okuyup araştırmak güzeldir. Bunun için sizi tebrik ediyorum. Şahsen ben onlar gibi net ifadeler kullanmayı doğru bulmuyorum. Sonuçta teknik analiz herhangi bir kesinlik ifade etmez. Sadece ihtimaller üzerine , fiyat hakkında bir takım düşünceler elde etmemize yarar.

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

9.40 formasyon hedefi doğru. Çalışır çalışmaz zaman gösterecek.1 TL altına düşme ihtimalini gerçekçi görmüyorum. Bol şans.

0BeğenmedimŞikayet

kaynakci66 ()

Hocam sizin yazınız gibi daha öncede 2019 yılı başların da ekonomistler 5. Dalganın olacağını 7.60 belki 7.80 seviyelerine doların çıkacağını 2018 yılın da terste kalanların tersten kurtulacağını ama 7.60 7.80 tl den tekrar dolar alanların uzun bir süre beklemek zorunda kalacaklarını okumuştum.

2BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Yaptığım yorumlardan birtanesi dislike alarak gizlenmiş galiba. Anlayamadım neden böyle yaptınız ? Teknik olarak birkaç tane ihtimal yazdım. 9.40tl hedefli bir formasyon paylaştım ama ona dislike gelmemiş. Lakin başka bir teknik grafikte fiyatın 1tl aşağısına gidebilme ihtimali olduğu için dislike atılmış. Tuhaf :)

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Hayır 1 TL altına inecek diyor iyi oku

0BeğenmedimŞikayet

kaynakci66 ()

1 tl kadar iniş olacak demek istiyor yani 6.40 gibi düşün

Triple42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Üslubunuzu hiç beğenmedim , eğer bu üslup ile yazmaya devam ederseniz size bir daha cevap vermeyeceğim. Ama bu seferlik cevap vermek istiyorum ;
1 - Yaptığım analizler sonucunda kimsenin kafasının karışacağını düşünmüyorum.
2 - Yaptığım analizler sadece ihtimaller üzerinedir , herhangi bir kesinlik yoktur.
3 - Grafikte teknik olarak neler gördüysem onları yalansız , dolansız aktarırım.
4 - Analiz yaparken asla duygularımı karıştırmadan yaparım.
5 - 1 tl nin aşağısına giden analizi paylaştığım gibi 10tl civarına giden bir analizde paylaştım ki hepsini okumadığınız için göremediniz.
6 - Analizimi en başından beri okumanızı tavsiye ederim, zira emek verip saatlerce uğraştım.
7 - Son olarak ise bu üslup ile bir daha yazarsanız size bir daha cevap vermem!

Triple42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Kendin bile inanmadigin analizleri neden paylaşıyorsunuz 2 Side muallak milletin kafasını karıştırmak niyet öylemi? Hele 1 TL nin altına inmesi ne kadar komik gerçekten bunları yazarken ne kullanıyorsunuz sayfadaki herkes istiyordur güzel kafa yapmış sizde.. :))

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

2. senaryomuz ise abc bitirmek üzereyiz ve aşağı 5li dalga beklentimiz var. Bu sayımda da kritik noktamız 7.66 olacaktır.7.66 civarından başlayan düşüşün uzun yıllar boyunca devam etmesi ve fiyatın 1tl nin aşağısına inmesi beklentisi mevcut.
*İki farklı senaryo paylaştım ve ikisinin de kritik noktası 7.66 seviyesi. Paylaştığım sayımlar uzun vadeli olduğu için güncelleme yapmayacağım. Belki iki senaryoda gerçekleşmez bilemiyoruz. Sadece ihtimal bunlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum