Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0665 05:39:21
EUR 34.9928 05:39:21
USD 32.7788 05:39:21
ALTIN ONS $2332.8150 05:39:21

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
İyi geceler Gümüş Dostları: Piyasaların açılmasına yaklaşık 20 dakika kaldı. Şu an için günlük pivot rakamı üzerindeyiz, ben kendi adıma yukarıdaki dirençleri takip edeceğim. Tabiki İşlem karar ve takdiri sizlerde, Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Uzman hocam bu attiginiz resimde 4 saatlik saatlik destek direnc yeri yok mu bu sayfayi buldum ama 4 saatlikle saatlikleri bulamadim

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Bende selcoin ve murathan ı takip ediuorum onlar herzaman orta vade olarak işinizi garantiyi alın der Kar gördün mü sat bence sonra üzülme ama kısmetine razı gel

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Erkan Öz takip ediyorum normalde, Tuna Kaya haftasonu yorumları düşüş yönünde

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tradermann ()

orta vade 35 40 usd beklentim var. ytd

Tradermann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tradermann ()

5.8 e kadar geri çekilme normaldir. 7 yi görmeden şahsım adına düşüş değil düzeltme olur. Ytd.. Ekonomistlerin alayı tiri vırı dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Canım ekonomistler tam olarak bişey bilmiyor herkes tahmini rakamını söylüyor sen alımını yaptın kar gördün mü sat bir dakine

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ağustos ayına kadar sürekli yükselişte sattım, sonra yüksek hedeflere aldandık, korkarım 7li rakamlar yerine 5li rakamlar gelmesin. Ekonomistler eylülde yükseliş diyordu, şimdi tersi diyorlar. Anlamadım

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Eyvallah sağol kardesim

2BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Geçmiş yorumlarıma göz atabilirsin sabah yazmıştım.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Elhamdülillah kardeşim. bugunumuze şükür. ons için senin beklentin kaç kardeşim. hani asagilar varmı senin nezdinde.

2BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Aleyküm selam hamd olsun iyiyim sen nasılsın?

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Selamün aleyküm Ensar kardeşim nasılsın iyisindir insaALLAH

4BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

10 dolarlık bant hareket kabiliyeti var 20-30 dolar arası o yüzden önemli noktaları takip etmek gerekir 26.2x altı farklı üstü farklı yerler.

2BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Bulunduğumuz bant alt desteği kaç oluyor hocam, 7 bekledik bakalım ne olacak.

2BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Efe çok takılma mart ayına küçük bir örnek mart 3.3x lardan 2.4x gördü

Ağustos 11 6.85 lerde 5.44 gördü hangisi daha derin olmuş Düşüş hesapla.

Şuan bant geniş düşüş olursa daha derin olur ki 11 ağustos düşüşünü dahi düşüş değil düzeltme olarak gördük.

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Günaydın Hocam, 26.40 destek çalışır umarım, düşüş yorumları çoğaldı. Birçok ekonomist Eylül ayında mart gibi dip gelebilir yazıyor

1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Hoş geldiniz
Hayırlı geceler
Tesekkurker

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum