Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:17:51
EUR 34.8238 20:17:51
USD 32.3379 20:17:51
ALTIN ONS $2301.8900 20:17:51

Konu: NEO Grafik 06.09.2020

NEO günlük görünümde ortabollinger bant seviyesi olan 18.34$ üstünde kaldığı sürece pozitif görünümde olduğudur ve 4 saatlik görünümde ise bollinger altbandi 16.25$ ve geçtiğimiz ay dik4'gen içine aldığım seviyelerden sektigi ve bugünde gözüken 16.458$ ve 16.221$ çift dip patern oluşumu şimdilik göze çarpıyor bu seviyeyi aşağı yönlü kirarsa şayet, SMA100 15$ ilk destek olması beklenebilir ve bu seviyeler üstünde bile pozitif bir görünüme sahip olduğudur.. 30 Ağustos'ta en yüksek 22.90$ seviyesi ve bugün gelinen en düşük seviye olarak 16.221$ seviyeleri arasında şimdilik gidip geliyor olduğudur..

4 saatlik görünümde ve son düşüşün düzeltmesi %de 0.236 FiB geri çekilme seviyesi ise (17.797$)'dir kısacası burası 4 saatlik görünümde bollinger orta bandı direncinide temsil eder.. Bu seviyenin üstünde mutlaka saatlikte 18.40$ ve sonrasında 18.778$ yani 100 SMA ve ardından bollinger üstbandi 19.416$ ve 50 SMA 19.604$ dirençleri göze çarpıyor sonrasında ise NEO'nun 20.985$ seviyesi 14 aylık bir direnç seviyesi olması ve bu seviyenin üstünde kalması ise gerçekten üst seviyeler için önemarzediyor ve bu seviyenin üstünde kaldığı sürece en son test ettiği kademeli de olsa 22.50$-22.90$ ve ardından 25.321$ seviyesini hedef alacak olmasıdır.. Son düşüşün %de 0.5 FiB geri çekilme seviyesi ise (19.56$)'dir kısacası bu seviye NEO'nun adım adım üst seviyelere doğru karar yeri olması beklenebilir.. NEO'nun 6 aylık bir direncin üstesinden gelmesi ve 14 aylık direncini kırması bence beklenebilir çünkü Kasım- Aralik gibi ertelenmezse şayet, güncellemesinden dolayı yoluna devam etmesi olacaktır.. btc 'nin gidişatına ve grafikte ki FİB seviyeleri takip edilebilir..
Şimdilik bol kazançlar, hayırlı geceler..

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

itartar ()

@Elazığlee
Aynen, stoplu...
Teşekkür ederim...

Elazığlee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Tmmdır, bazen çok ani gelişiyor her şey yazana kadar dip yapıp çıkıyor :d denk geldikçe yazıcam, ama stoplu şekilde her zaman.

itartar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

itartar ()

Evet, iyi gidiyorsunuz:)

Siz aldıkça sattıkça yazarsanız yardımcı olmuş olursunuz. Peyder pey 3-5 kuruş iyi geliyor:)

Teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Tabiki, azla yetinki çogu bulasın :) prensibim orta uzun vade sinir stresinden uzak bu yolu seçtim kendime çok iyi gidiyor bakalım :)

itartar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

46.60 ise güzel, 47.50 lerden gircen sandım stoplu devam et onla

Fatihkarli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihkarli ()

46.60 dan %30 atom dayım bakalım, bir cacık çıkmayacak galiba, şutingen gibi duruyor

0BeğenmedimŞikayet

itartar ()

@Elazığlee
Kaç gündür akşamları atom, link iyiydi:)
3-5 kuruş bırakıyordu:)

Gizliden takipteydim:)

Sizin yaptığınızı yapmaya çalıştım. Sizin gibi yapacaklar, "Kar cepte iyidir. "i unutmamalı. Sürekli çıkacak diye değil de bu kadarı da yeterli diyebilmeli. Ayrıca geride stop olursa, en azından zarar edilmez:)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Eğer 1.95 e dustigunde kalan yariyi girseydim iki haftada 80 bin TL kar alacaktım xtzden xtzyi doğru yerden alırsan ihya eder

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Yes, belki az bişi xtz alırım btc çıkınca 200 300 dolar saglam tepki veriyor, başka aksion yok gibi, atom, link bişi çıkmaz bugün öyle görüyorum

Fatihkarli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihkarli ()

Hala izliyorumusun?

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Teşekkürler cümlemize inş

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yok dostum estağfurullah ne demek Rabbim herkesin kalbine göre versin dileğiyle kat be kat kazançların olması temennisiyle değerli kardeşim..

1BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Biliyorum hocam, yüzünüzde tebessüm oluşsun diye takıldım ben :)) bi yanlışımız olduysa affola

0BeğenmedimŞikayet

Karanlık18 ()

Evet hocam biliyorum bu piyasa 4 yıldır işlem yapıyorum tersi çok pis ama sizinle bu yolda yürünür; ))

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rabbim cümlemizden razi olması dileği ile dostum..

Uğur_55_05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BEKLENTİ ALINIR GERÇEKLER SATILIR..
Borsacıların en bilinen sözü ya da klişe bir sözüyle başlamak gerekirse şayet; Çok bilinmesinin sebebi ise temelde doğru olması, işe yaramamasının sebebi beklentiyi oluşturan bilgi ve piyasa oyuncuları tarafından öğrenildiği esnada aslında bunu bir çok spekulatörün trading diye tabir edilen kaynağından yasal olmayan yolla bilgi edinmek şeklinde öğrenmiş ve herkes uyurken hisseleri edinmiş ve pusuya geçmiş olduğudur.. Yatırımcıya güven vermenin yolu beklenmedik jestler yapmak değil, uzun vade de sürdürülebilir dinamik bir sistem kurmaktır.. Geçici sorunlara geçici çözüm üreterek sürdürülebilir bir sistem yaratilmaz.. FLM verdiği sözleri yerine getirmedi NEO'ya olan guven sarsıldı ve şuan NEO geçici olarak bir ödül yarışması gibi birsey yapiyor ve şuan yatırımcı nasıl güvensin ki.. Yılsonu güncellemesi var ne malum yeniden ertelenmeyecegi onun için bu güveni yeniden kazanması için 50 günlük MA'nin üstüne çıkıp kapanışlar yapması şart..

Ragnar_lotbrook için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bereketli olsun dostum, fırsat bulduğumuz sürece ve elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya özen gosteririm.. Ama bu piyasa öyle bir piyasa ki ters köşeye yatıracağını aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor.. Adamı vezir de rezil de eder..

Karanlık18 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uğur_55_05 ()

Teşekkürler yorumlarınız için ALLAH razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

@CoDeX© üstad aksine flm koin neoya yaramadı. Her kedin beklentisi flm coin sergilendinde herkes neoya yarıck diye beklenti içerindeydi çunku flm coin neonun alt yapısıydı. Neonun ceosu bnb anlastı ogun flm coin sergilendinde neo çok dustu bnb uçmustu bu bilgi aktarmak istedim kolay gelsın:)

1BeğenmedimŞikayet

Karanlık18 ()

Hocam yine nokta atılı yaptınız linkte sizin yorumu gördüm hemen sattım linki Allah razı olsun emeklerinizden dolayı bu sitenin canısınız:))

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Elazığlee dostum en son 1 ay önce belirttiğim hedef yerine geldi 25.321$ ve mum kapanışı tam da bu seviye ama iğneyle birlikte NEO 25.859$ seviyesini görmüştü geçtiğimiz ay benim portföyümde 5.100$'dan BTC 0.043$'dan aldığım ADA'larin hepsini sattım nedenine gelecek olursak şayet çünkü önceden belirtmiştim hayırlı bir iş için (ev) nakite geçmem gerektiğini ifade etmiştim NEO'yu da o zaman kısa vade düşünmek zorundaydım nitekim sadece al- sat yaptım ve FLM'den dolayı yükseleceğini biliyordum ama meblağın aciliyeti olduğu için tutamazdim, yoksa orta/uzun vade alır bekletirim kafam rahat olur izlemesi daha güzel oluyor çünkü.. Fırsatlar bitmez LİNK'te öyle olacak..

0BeğenmedimŞikayet

Hannes ()

Arkadaşım emeğine sağlık, sen elden çıkardın galiba ama müsait olduğunda ada ya bı göz atar mısın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum