Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 10:42:37
EUR 34.8198 10:42:37
USD 32.2612 10:42:37
ALTIN ONS $2338.7900 10:42:37

Grafiği gönderen: Digimen

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

ikili tepeler hüsran, 26.500 yada 26 dan dönerse benim, dönmezse%50 kasayı boşaltırım..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

1 saat ve 4 saatlik kapanışı önemli dalgalanmalarda kırdı sayılmaz..

Canan90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canan90 ()

@Digimen tamam tesekkur ederim sizden haber bekliyorum cok dusucek direnci kirdi zaten hocam

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Revan ()

malum coinlerde çok düştü bir dövizler çıkışta buda beni tedirgin etti

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

size kar yazınca yazarım bu sefer satın. sadece sabır ve zaman.. sonuçta elinizde bir emtia var, bozmadıgınız sürece sorun yok ilaki inişlere yükselişlerde olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

grafik teknik çalışmaları pıyasadaki verilere göre yön verir... mesela yarın güzel haber gelir yükseliş başlar. inişler çıkışlar çok olur.. bugün 1 tl düşer yarın toparlanır.. sonuçta hiçbir emtia sürekli düşmez.. fırsatlar diyarı gibi.. sabır ve zaman. :)

Revan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canan90 ()

@Digimen beklemekten baska sansim yok hocam 5 kg gumus var elimde zararkes yapmistim panik yapip 1 kg gitti ole altdan alma sansimda yok bekleyelim sizi takip ediyorum.. nezaman sat derseniz satarim

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

zamanınız varsa stres panik yapmayacaksanız bekleyelim.. beni, m yarısı 4.38 diğer yarısı 6 dan var.. bu ay içinde bu seviyeler komik gelecek bize..

0BeğenmedimŞikayet

Revan ()

Sn@digmen euro sayfasında yazmıştım size euro dan 8.76 dan gumüşe geçtim yazdıklarınızı görünce pekte iyi olmamış galiba:)

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Kaçtan aldın?

0BeğenmedimŞikayet

Canan90 ()

@Digimen malesef satmadim 677 cok oyalandi dedim cikicak bozdurmak istedigimdede is isten gecmisti beklemedeyim.. bir kere zarar kes yaptim zararida kurtarim bekliyim dedim sonuc ortada

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

ons gms 26 son destegim.. onuda kırarsa sağlam düşer, .. ama yinede ihtimal vermiyorum.. tedbir almak iyidir.. siz zarardan kurtuldunuz satacam dediniz.

0BeğenmedimŞikayet

Canan90 ()

@Digimen son durum nedir saticakmisiniz yoksa yukselme ihtimali varmi

1BeğenmedimŞikayet

Canan90 ()

son durum nedir saticakmisiniz geri donme ihtimali hala varmi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum