Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 19:36:56
EUR 34.8584 19:36:56
USD 32.3482 19:36:56
ALTIN ONS $2298.0850 19:36:56

Grafiği gönderen: super_conqueror

altın alımı için takip ettigimiz destek test edilmiştir.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır. Dolar iç piyasayaı fiyatlıyor. Doların düşmesi için içeriden mudahele lazım. Onsda ise destegi takip ediyoruz.

Gokgo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gokgo ()

Dolar zirveyi görmeye devam ediyor daha yükselmesi ons u frenlemesine sebep olur değil mi

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ons tarafı biraz sıkıntılı. Seni bekletecek biraz daha.

___sSc___ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___sSc___ ()

Başkan 484 le tersteyim 1 aydır :)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Hocam dususleri degerlendirecegim de nakit yetmiyor:)) maastan 82 Tl. m kaldi gumus alabildim:)) altina yetisemiyorum artik :)))

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayırlısı olsun. Düşüşler alıcılar için yükselişler satıcılar için bir fırsat. Dogru yerde olmak asıl mesele :)

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Grama ons altın üzerinden igdelim. Destekte alıp dirençte satmaya çalışalım. Bir gözümüzde dolarda olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Gokgo ()

Yok vebal değil düşüncenizi merak etmiştim sadece karar yine benim kararım olacak yinede teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Tamam hocam:/ ben 2000leri gecip kâr almak istiyordum, kismet olmayacak demekki, tesekkur ederim, emeginize saglik:)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

Mustafa_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet öyle. Ama direnç seviyeleri bizim için daha öncelikli.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_1234 ()

çok teşekkür ederim sağolun

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Zamanını bilemem. Ama yeni dip ypmadan oralara gitmeli.10 eylülden önce olabilir.

Mustafa_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Tamam orada sıkınti yok sonrasi icin demek istemistim, sonrasi dusus yani?

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_1234 ()

1972 ve 1985 civarını ne zamana kadar bekliyorsun
Eline sağlık abi saygılar

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu konuda yorumlarımdan birşeyler çıkartmaya çalışın. Ben'de vebal altına girmemiş olurum.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Olabilir. Ama bence zyıf bir ihtimal. Veriler ons altını yukarı taşıyabilir.

architect için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır 1972 ve 1985 civarına kadar bir yükseliş bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

1926 iyi kırmak İçin gene deneyebilir mi? Gün içi veri var?

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Hocam burdan yavas yavas 1800 lere gidecegiz yani?

0BeğenmedimŞikayet

Gokgo ()

458,464,470den alımlarım var bekliyorum 1 ay daha sürem civar sizce nereleri beklemeliyim teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum