Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 12:38:07
EUR 34.9935 12:38:07
USD 32.5770 12:38:07
ALTIN ONS $2349.9250 12:38:07

Konu: inşallah bir fincan kahve ikram etmezler

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

İnşallah dua edelim de 2011 deki senaryo olmasın yoksa vay halimize ytd

ulysses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulysses ()

valla vahim bir tablo var ben karamsarim 1873 altında 1826 ya kadar bir satış var ama arasında bir destek var 1826 ya gore zayıf olan 1850 var malesef dolara ihtiyaç yani nakit ihtiyaci satisi nekadar hızlandırır bilemiyorum vix yüksek olmasida yatırımcılar nakitle bir süre beklemeyi seçebilir görücez bakalım terse kaldik

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

En son 1710 kardeşim onada gelmesi zor gibi su ortamda o seviyelere gelmesi zor ytd

ulysses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulysses ()

pardon 1873 altında kalırsa 1826 desteğine kadar çekilecektir buna sebep olan dolar endeksin dolara ihtiyaç oluşu işimiz var satışlar burdan aşağıya hızlanması muhtemel

0BeğenmedimŞikayet

ulysses ()

ons çok çok kötü olmuş 1871 ve 1868 desteği de kırmış aşağı gelmis ne olur kestirmek zor toparlanması için 1868 1871 i geçip 1898 1913 ve 1944 dirençlerini geçmesi lazım sonrası 1955 sonrası hızlanması lazım kısa vadede malesef birşey beklemeyin orta vade belki ama uzun vade pandemi sürdüğü sürece altında uzun vade olum

0BeğenmedimŞikayet

kafkas60 ()

@bedo ben bir fincan kahve ikrami oldugunu dusunuyorum insallah yanilirim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum