Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 09:12:56
EUR 34.7900 09:12:56
USD 32.4057 09:12:56
ALTIN ONS $2315.8650 09:12:56

Grafiği gönderen: Gümüş2940

⭐⭐Gümüş2940 ()
Gümüş

6.0x lerden alim onerip bu zamana kadar firsat buldukca paylasim yaparak elinizdekilere sahip cikmaniz yönünde paylasimlarda bulundum alt grafiktede asiri alim yani satim kâr satislarinin gelebileceği muhtemelende hareket şeklini gosterdim şükür sanki yön verirmiscesine tikir tikir işliyor grafigimizin son durumu bu sekildedir ytd.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Aynen abi haklısın

Sinasi55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

valla kardeşim ben grafik anlamam yeni biriyim bende senin gibi altından hatta çok kötü tersteyim kalan tl ilede gümüş alıp satıyorum belirli hocaları takip et burdaki yorum dediğim gibi kafanı çok karıştırır oda sana hata yaptırır zarar edersin piskolojin gider aman dikkat ytd.

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

He o olabilir abican tahminen düşer mi bu

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

var bende vakıfkatılım kullanıyorum mobilden değil ama internet bankacılığından oluyor telefonla olmuyor kardeş.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Katılımda talimat yok sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

sağlık olsun hocam fırsat bitmez takip et edemiyorsanda talimat vercen. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Daha düşecek dediler onlara uydum daha bilirler diye işte hayırlısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Bence kendi planını kendin yap elinde sonuçta yarı TL var 6.85 demiştin ortlaman 6.40 iyi bir yer parça almak için

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Keşke alsaydın kardeşi ortalaman düşerdi 6.49 6.44 6.39 tüm emrilerim çalışmış dahada tl kalmadı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Yok hoca dedi 6.38 den alırız ve uçtu bi ablada dedi yarın daha düşecek öyle kaldık geride

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Ne yaptın dostum 6.40 dan aldın mı?

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Yok daha almadım

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Hocam ne yaptın almadın değil mi 6.60 üstünden izle demiştim

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Nasıl nerde ama :)

Usamr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

Öğrenene kadar 10 g 45 bin zarar da bekledim ben sende öğrenirsin body

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Destek direnci bir cok arkadaş gun icersinde veriyoruz oradan takip edebilirsin cok acemi isen once daha guvenli liman altin doviz gibi emtialarda alim satimlarda bulun işin püf noktalarini ogren daha sonra gümüşe dön hakkinda hayirlisi budur zira gümüş acemiye psikoloji bozdurur yatirim tavsiyesidir.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Yarı yarıya girdim abi tl var şuan bu destek dirençi nasıl öğrenecem

Gümüş2940 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Mutlaka parçalı işlem yap ben 2 haftadır tersteydim şükür yarısını az karla sattım şuan elim kuvvetlendi düşüş hareketine göre alır veya satabilirim mutlaka TL olsun elinde yoksa zarara bozma bekle

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Gümüşde olmaz diye bir şey yoktur beklentim burdan bir 6.85 7.00 civari cikip ay sonu veya onumuzdeki ay için bir duzeltme hareketi yapmasi insallah elinde tl vardir olasi ters durumlarda bilincli kullanip simdiki yaptigin(yanlış) direncten alimi desteklerden yaparak ortalama dusurmek için panik olma ihtiyacin yoksa bekle elbet birgün üstü olacak kardeşim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Ne zaman beli olur abi

0BeğenmedimŞikayet

izafi ()

Tombullar sattikca aşağı

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

6.58 kırılmadıkça yön Yukarı şuan için izlemek lazım

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Bari banada bi akıl ver yeniyim herkes 7 8 tl olacak dedi 6.85 den 5k aldım ve düştü ?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Eyvallah kardeşim varolasin

BAŞKENT_EFESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Eline sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum