Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 16:27:45
EUR 34.7898 16:27:45
USD 32.4384 16:27:45
ALTIN ONS $2345.7250 16:27:45

Konu: BTC Grafik 01.09.2020

Günaydın değerli dostlar, cümleten çalışan dostlara kolay gelsin..

BTC haftayı ve aylık kapanışı güzel bir bölgede kapatmış bulunuyor ve şimdilik btc 11.700$'lık seviyenin üzerinde bir yükseliş bölgesinde ve günlükte ise 50 günlük MA seviyesi de yukarı yönlü eğimine devam ediyor ve bu destek seviyesi de 11.000$'a kadar çıkarmış durumdadır.. BTC, 11.500$-11.550$ bölgesinin üstünde olduğu müddetçe 11.800$'ın kirilmaya çalışacak olduğudur ve güçlü bir şekilde yukarı yönde ilerlemesi beklenebilir.. BTC, 11.500$-11.550$ destek seviyelerinin üzerinde gayet kendinden emin ve yükseliş için adeta güç topluyor denilebilir.. BTC 11.800$ civarında bir dirençle karşı karşıya ve 4 saatlik görünümde yani (11.700$'a yakin) 100 SMA'nın üzerinde kalmaya ve tutunmaya çalışıyor ve destek halinde getirmesi olacaktir..

BTC'nin şuan ki saatlik grafiğinde ve BİTSTAMP'a göre (100 SMA 11.570$) ve 11.600$'a yakın bollinger altdesteğiyle oluşan bir yükseliş trend çizgisinin mevcut olduğudur.. BTC kisacasi özetle diyelim 11.500$-11.550$ desteğinin, bölgesinin üzerinde mutlaka 11.800$'a kademeli olarak 12.000$'a yükselmesi olacaktır.. BTC 11.780$ seviyesine kadar ivme yaptigi görülmektedir.. 11.515$ seviyesinde ise en düşük bir seviye oluşumu ve iğne attığı gözlemleniyor.. Alimlarin ve son düşüşün düzeltmesi niteliğinde %de 0.236 FiB geri çekilme seviyesi ise (11577.54$)'dir burası kısacası saatlik görünümde (TURUNCU çizgi 100 SMA)'yi temsil ediyor.. Yukarı yönde ani bir direnç en son test ettiği dünkü 11.780$'a seviyesinede yakın olmasıdır..

Son düşüşün düzeltmesi niteliğinde %de 0.618 FiB geri çekilme seviyesi ise (11678.77$)'dir burası da kısacası bollinger ortaband desteğini temsil eder.. BTC FiB seviyesi 0.786 11723.96$'lık seviyede ve üzerinde tutunursa, şayet, 11.780$-11.800$'lık direnci kırması olacak ve burada en az 2 gün garanti olarak ise haftalık kapanışlarda 12.000$ seviyesine yönelecektir.. 11.800$'lık direncin üzerinde yukarı yönlü bir kırılma gerçekleşmezse şayet, aşağı yönlü güç almak için yeniden düzeltme yapmasına sebep olacak ve aşağı bölgede ilk destek, trend çizgisi 11.600$ seviyesidir.. Ana destek bölgesi ise 11.500$-11.550$ seviyeleridir.. Bu seviyelerin Altın da kısa vadeli 11.250$'a bir düşüş yapması muhtemeldir.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde ivme kazanıyor.. RSI ise şuanda yükseliyor ve 50 seviyesinin üzerinde olduğudur..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

evet sakin olsaydım şimdiye çok daha farklı olurdu.
ama sanırım 1.5 yıl aradan ve onca zarardan sonra henüz kar a geçmesende en azından artık zarar etmemeyi öğrendim.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim kardeşim sagolasin, bol kazançlar..

offlee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

offlee ()

günaydın, emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum öncelik senin sakin olman gerekiyor üstündeki panik havasını atmani isterim, bak hayatına reel hayatta sevdiklerini de üzme boşver oluruna bırak aldıklarının çoğu senin sattigin fiyat seviyesinin hep üstüne çıktı bunu sende biliyorsun, biraz sabır lütfen..

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

Allah razı olsun.
sabredebilirsem eğer 25$ kadar satmayı hiç düşünmüyorum. nezaman gelir onu çok merak ediyorum sadece.
al sat beni çok yordu. g0nlerdir doğru uyku uyumadım. karşılığınıda aldım şükür

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bereketli olsun LİNK'le yola devam diyorsun yani hadi hayırlısı bakalım üst seviyeler için 17.5$-17.6$ çift tepeyi geçmesi gerekiyor bilgine..

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hocam günaydın

linkin kayığına bindim nihayet.
hemde 1100 adet artırım yaparak. :)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim, Allah razı olsun bol kazançlar, gününün güzel geçmesi dileğiyle..

Samourai için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

Emeğine sağlık kral, teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum