Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 04:34:05
EUR 34.6776 04:34:05
USD 32.2662 04:34:05
ALTIN ONS $2309.9750 04:34:05

Grafiği gönderen: Gümüş2940

⭐⭐Gümüş2940 ()
Gümüş

Durum bu sekilde!

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Teşekkkür ederim kardeşim hayirli bereketli gunleriniz olsun

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Emeğinize sağlik. Hayırlı günler olsun.

Gümüş2940 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Bekleyen derviş muradina ermiş iyi duruyor indikatorler insallah kisa surede uzerinde olacağız etkili haber akışları olmaz ise

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Obo tobo ile ilgilenmiyorum kardesim obo ile tobo yu olusturmak cok kolay saglikli olduguna inanmiyorum en azindan benim için oyle

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Yok diye bir sey yok kardeşim aslinda aşması gerekiyor indikatorlere gore alim bolgesindeyiz ytd.

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Kardesim haklilik payim cok yuksek sadece grafikler ile yön tayini neler olabilecegini gormeye calisiyoruz iyi veya kötü bir haber aninda her şeyi alt üst eder...

Berkaycann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Aşmamız icin bir düşen cizgimiz var kardeşim aşıldığında yola devam icin alimlar artacaktir ytd

Altş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Hayir zor değil indikatorler iyi duruyor

Yarındanönce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2940 ()

Eyvallah kardesim

BAŞKENT_EFESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DRAGUTTT ()

Şu an Doları örtülü faizler falan düşürmeye çalışıyorlar ama bu sadece pansuman.
Kan kaybı büyük.
Dolar da destek verirse gümüşe.
O zaman gör

DRAGUTTT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berkaycann ()

Hocam spek güzel algıyı yapmış zaten konuşmanıza anladım :)

DRAGUTTT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DRAGUTTT ()

Tamam düştü diyelim.
6.10 lara, Düştüğü yerde kalmıcakki .
Genel yön yukarı. Bir veya iki Gün içinde kendini toparlıyor gümüş . 6.40- 6.60 a geliyor kısa zamanda.

çünkü çok kuvvetli.
Şu an endüstride gümüşe İhtiyaç var.
Dün bile fed Başkanın konuşmasından sonra gene bak bugün ne hale geldi.
6.30 un altına düşmeden yükseldi.

Berkaycann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bu sefer kursak mı yukarı , çok bekledik. Bana öyle geliyor, his le olmaz tabı.

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Oba varmı hocam yine

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Eline sağlık abi
54 ten yukarısı yok mu bugün

0BeğenmedimŞikayet

Berkaycann ()

Ben düşüş bekliyorum 6.20 ye ama önce 6.60 test edecektir ardından bir haberle 5 li rakamları görebiliriz spek hareket etmesi için sadece Bi kıvılcım yeter buradaki herkesin parasını yerler valla tabiki sadece acemi yatırımcı :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Altş ()

Yorumlar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Yani yükselmesi zor mu

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Eline sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum