Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0864 10:52:06
EUR 35.0264 10:52:06
USD 32.2179 10:52:06
ALTIN ONS $2418.2200 10:52:06

Grafiği gönderen: Edisonn

Edisonn ()
Dolar

Arkadaşlar Macd indikatörü günlükte satışa geçti
Rsi İndikatörü günlükte satışa geçti
Fiyat grafiği günlükte kısa vadeli yükseliş trendini aşağı yönlü kırdı, dolayısıyla aşağı doğru gidiyoruz haberiniz olsun , yukarı yönlü ataktan önce bi aşağıyı ziyaret edeceğiz.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Basit anlatımı , dere görülmeden paça sıvanmaz, güzel söz.

aspova için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspova ()

bahsettigim olay buydi gunluk kapanis bu yuzden onemli

Edisonn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspova ()

hatali sinyalde olabilir ben kapanis verilerino daha saglikli bulurum hep saygilar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Edisonn ()

Kısa vadeli trend diye belirttim zaten, ayrıca kırdı dememiz için kapanışa gerek yok, kırdıysa zaten kırmıştır, fiyat önce sinyali verir sonra oraya süzüle süzüle akar.

aspova için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sayit_34 ()

Çok salar mı acaba ne yapacağız şimdi terste bekliyorum halen

0BeğenmedimŞikayet

aspova ()

o cizgi altinda gunluk kapanis yaparsa kirildi deriz suan uyari var ayrica izlediginiz trend minor olan bir trend benim izledigim trend daha asagidan geciyor

0BeğenmedimŞikayet

emrez ()

Ben 7.2 de ilk mermiyi atar, 7 de şarjör boşaltırım:)

0BeğenmedimŞikayet

Edisonn ()

ben 7 lira seviyesinden ilk mermiyi atarım , aşağı salarsa 6,85 bandından ikinci mermiyi sıkarım , ytd

mutlu37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mutlu37 ()

Sizce kaca kadar beklemeliyiz alim icin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum