Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 04:14:03
EUR 34.7867 04:14:03
USD 32.2828 04:14:03
ALTIN ONS $2305.2000 04:14:03

Konu: xagusd

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş

4 saatlikte görüntü bu

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekrem_baba ()

Emeğine sağlık ustad

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

ablama selam ve hürmetimizi en içten iletiyorum @Serpila diren

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

üstat @Serpila ablanın selamı var teşekkür ediyor. zalımlar gene şikayet edip engellediler ...

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Emeğine saglik hocam.

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

teşekkür ederim üstadım

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Üstadım yorum eski

Kommegene için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kommegene ()

Eline sağlık üstad emeğin için tşk ederiz

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

20 gün öncesine ait yorum

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

gelikle grafiklerim yorum yapmiyacam malum kötü niyetli onu hertarafa çekiyor :((

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Emeklerinize ellerinize saglik aydinlatici grafik ve anlatim Teşekkürler hocam Saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

İlaç gibi iyi geldi olacaktı. :))

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ara ara bakıyorum. Sen başka Grafık paylaşan kıymetli hocalara teşekkür ederim. İyi kı varsınız. Eksik olmayın. Buranı boş bırakmayın. Hepimizin gönlüne göre versin. İlaç gibi grafık :). Sağolsun.

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

eski grafiğe bak

Yenigold için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

hafta önce)

. ÜÇ TRED ÇİZİLDi mavi ile çizildi ana trendimiz ve aynı zamanda ana yükşeliş trendi . ikinci trendimiz ise yeşil çizilen trenddir 29.900$ dienç seviyemiz alta ise 26$ destek olarak görülüyor ve kırılmadığı sürece 29.900$ kırılması ile 32$-35$ hedefler...26$ desteğin kırılması halinde 21$-26$ kadar düşüş yaşanabilir . üçün tren ço küçük trend turncu ile çizilmiş mavi trendin içinde düzeltme olarak bakabiliriz ve aynı zamanda bir flama oluşumu görülüyor ilk kırılım acık mavi renk ile yüseliş gelirse 33.627 hedefliyor yok biraz daha düzeltme devam edip sonrra yükşeliş geirse siyah renk ile çizile 32.720 hedefleyebilir tüm posizyonlarnı yazdım birde daha önceki yaptığı bir kaç formasyonları da çizdi ilk flama , sonra üçgen formasyonu ve tekrar bir flama görüntüsü mevcut ... KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ yanılablirim eksik ve hatamları varsa lütfen yazın hep birlikte düzeltelim... @GümüşTüccarı @DOGANbey42 @teamyankee @Aynur1 bu sana cevap olarak al @Serpila @VPN2400 @ELENTİRİK @Biricik @Ekrem_baba @Kommegene @meyafarqin @king_veli @birtek @efem09

https://altin.in/the_repan 20 gün önceçi yorumum hedefimdi hedefte değişiklik yok

0BeğenmedimŞikayet

GümüşSavar ()

Patlamaya hazır yanardağ diyor :D

0BeğenmedimŞikayet

Geldedingeldik ()

Patlasın da önemi yok:)

Splinter_usta_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Bende merak ettim hiç anlamıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Splinter_usta_ ()

İlk önce bir silkeleme yapıp sonra patlar bence

Geldedingeldik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geldedingeldik ()

Umarım bu sıkısma yukarı patlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Hurda_azmanı ()

Yani öngörünüz nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum