Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0856 05:11:22
EUR 35.0561 05:11:22
USD 32.2680 05:11:22
ALTIN ONS $2377.3000 05:11:22

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Site de dikkat ediyorum genel de gümüş yatay hareket etmeye başlayınca nedense genel de arkadaşlarımız arasında bi gerginlik oluyor, onun için gümüşün yatay hareketlerini sevmiyorum, en iyisi ben yine renkli bir dört saatlik durumumuzu gösteren grafik paylaşayım da az da olsa arkadaşlarımızın dikkatini dağıtmış olayım, destek (Siyah) ve dirençler(Kırmızı) yaklaşık olarak grafik üzerinde.Bu bu gün mü olur haftaya mı bırakırlar bilmiyorum ancak Artık yatay hareketlerden kurtulmak üzereyiz diye de kendi adıma düşünüyorum. Ben kahvemi yaptım ve keyifle de gümüşü izlemeye başladım, hadi hayırlısı bakalım, paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir, işlem konusunda en iyisini arkadaşlarımız bilir, tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar. Saygılar

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@theologİST arkadaşım sorunuzun cevabı; Alt yorumda belirttiğim ve kırmızı ile işaretlediğim ilk direnç noktamızdı, geçen hafta kırmıştık, şu an için destek konumunda, 26.40 ve üzerinde kalmamız bana göre bizleri üst kırmızı dirençlere taşır, altında kapanışlar ise alt siyah ile belirttiğim desteklere taşır. Iyi hafta sonları.

1BeğenmedimŞikayet

NCT16 ()

Tabiki üstad birçok bilgisinden yararlandımız üstadlarımız var hepsinin emeğine sağlık bilgi paylaştıkça çoğalıyor bilgi paylaşımı yapan tecrübelerini aktaran değerli üyelerimizin hepsine teşekkürler

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @NCT16 arkadaşım, sadece ben değil bura da paylaşım ve öngörüleri ile bizlere katkı ve destek sağlayan tüm arkadaşlarımızın da ellerine emeğine sağlık. Teşekkürler.

NCT16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NCT16 ()

Teşekürler üstad emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BaFRaLıı55 ()

yorumunuz icin tsk ederim Anlıyorum hocam ama insallah tahvillerin yükselişi sahtedir yoksa drvam ettigi takdirde gümüşe negatif yorumlanir bence

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bazen dünya da güvenli liman olarak görülen enstrümanlar arasında geçiş olabildiği gibi(Tahvil sat- altın al gibi) bazen de aynı anda yükselebiliyorlar da(Tahvil al- altın al gibi), dünya da serbest gezen para çok olunca olabiliyor diye düşünüyorum, bir süre de birlikte yükselebilirler de, şu an öyle gözüküyor. Bereketli kazançlar.

BaFRaLıı55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

Aynen hocam bugün olacak diyemeyiz dediğiniz çok doğru habeeride muhakkak teknik ile harmanlamamiz gerek yoksa üzülen taraf oluyoruz birde bir birimizi üzmeden devam etsek çok güzel olacak çok üzülüyorum insanların bir birini kırdığı zaman

1BeğenmedimŞikayet

BaFRaLıı55 ()

Graip degilmi hocam. Abd tahvil faizleri yükseliyorken gümüş ve altının yükselmemesi gerekiyor.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi benim ve burada grafik paylaşan saygıdeğer arkadaşlarımızın ve hocalarımızın sürekli ifade ettikleri için anlık olarak teknik grafikte görebildiğimizi ve olası yönünü tahmin etmeye çalışıyoruz ve ben dahil bir çok arkadaşımız sürekli de site de ifade ediyoruz, teknik grafiğin yanında dünya da salgın, ekonomik veri ve açıklamalar, jeopolitik riskler vb. de takibimiz de olmalı (Dün powel'ın açıklamalarında yaşadık. ), temel de yapılan açıklamalar yeri geldiğinde tekniği çöp edebiliyor da, sizin paylaştığınız rakamlar hemen bu gün olmasa bile bana göre teknik grafikte hedeflerdir, bereketli kazançlar. Saygılar.

GERİ_DÖNÜŞ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

Hocam daralan üçgen üst noktası 6.47 oyuzden burayı nazlı kırmaya çalışıyor
6.47 yi geçerse 6.57 fibonaci direnç var burayadi biraz nazlanir sanki burayida geçtiği taktirde 6.7x - 6.80 direncine gelicez tahminim 6.80 den sonra 6.9x nida hızlı geçiş yaparsa 7.15-7.4x kusurlere hızlı bir çıkış olur sanki sonra yine geri sarmalar olabilir gibi bu nacizane kendi çalışmam siz tecrübeli hocaların çalışmaları daha başka tabi
Eyer ki değişik haberler çıkmaz ise bu yönlü gidecez galba

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Gelecek mutlaka gelmekte olan mıydı. ? , yoksa gelecek mutlaka gelecek miydi. ? , öyle bir şeydi ama tam çıkartamadım ben de, hayırlısı, bereketli kazançlar. @Kaleli_Turkish_Soldier arkadaşım. :)

Kaleli_Turkish_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Ellerinize sağlık..

1BeğenmedimŞikayet

Kaleli_Turkish_Soldier ()

Neydi o geliyor yaklaşmakta olamıydı... )
Emeğine yüreğine sağlık üstad.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum