Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 22:49:04
EUR 35.1045 22:49:04
USD 32.2355 22:49:04
ALTIN ONS $2415.3900 22:49:04

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın gümüş dostları; Dört saatlik gümüş ons grafiğimiz şimdilik gayet güzel ve dünkü satış- düzeltme sonrası da gayet güzel de toparladık, Grafiğe göre yukarıya devam edebilmemiz için karar noktasındayız diye düşünüyorum, daha önce 10 kez deneyip, dün de bir kez ihlal ederek tekrar üçgen içine döndüğümüz ve bu gün için tekrar kırmak için zorlamaya başladığımız noktadayız, şimdilik alımlar iyi üçgenin yukarıya doğru kırılmasını ve kalıcılık sağlamasını kendi adıma bekliyorum.Paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri arkadaşlarımızda.

Gümüş ons günlük Pivot-27.2385
Günlük dirençler:27.3051-27.3393-27.4059
Günlük destekler:27.2044-27.1378-27.1036

Tüm arkadaşlarımıza hayırlı cumalar, bereketli ve kazançlı bir gün dilerim.Saygılar.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Anladım. Hayırlı akşamlar.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Piyasa bu malum tedbirli olmakta lazım, Olası riske karşı Bir miktar usd tutuyorum, @Aynur1 arkadaşım.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Elimizdekini bekliyorum hocam kendi adıma. 60% dolar vardi. Doların 10,15 kurş yolu kaldı bana göre. Amma ons lar ın yolu çok uzun. Az daha gelirse $ ı ons a yem edeceğim. Siz ek yapacakmışınız..

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Sağol abi eline sağlık

5BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar arkadaşlar: Gümüş onsta desteğe çekilmenin normal, güç ve alıcı toplamak için olması gereken kısa vadeli hareketler diye sürekli değiniyorum. , şu an için 27.33 lerdeyiz, destek bulmaya çalışıyoruz. Alt yorumumda Gümüş ons'ta günler önce 27.4050 nin önemine çokça değinmiştim, o nokta son zirveden aşağıya düşen üçgeni kırdığımız nokta, biraz önceki paylasımımda da değindiğim gibi şu an tam da desteğe yakınız, Günü dahi bu rakam üzerinde kapatmamız yükselişin teyidi için çok güzel olur, olur da daha çok güç toplamak için bir alt desteğe de inebilir, bana göre sorun yok, ben kendi adıma sabırla hedeflerimi bekleyeceğim. Hayırlısı, Bereketli kazançlar, Saygılar.

7BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bu günlük te son paylaşımım gümüş dostları pc başından ayrılıyorum, telefondan takibe devam edeceğim. bu gün için Sabah yaptığım yorum, beklenti ve öngörüm de şimdilik herhangi bir değişiklik yok, takip edemeyen arkadaşlarımız için alt yorumumda, Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar, iyi akşamlar, şimdilik kalın sağlıcakla. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

sn. @Kertenkelekral teknik grafik sormuşsunuz, teknik grafik paylaştığımda site de olmadığınızı düşündüğüm ve size katkısı olabilir düşüncesi ile bu gün için sabah yaptığım paylaşımım alt yorumum da, bereketli kazançlar.

8BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@neyazam arkadaşım, bu gün için Üçgeni kırıp destek yapar isek ilk olarak bir önceki paylaşımım da ifade ettiğim direnç noktalarını bu gün için takip edeceğiz, paylaştığım en üst direnç üstünde gün ve hafta kapanışı yapmamız durumunda ise önümüzdeki hafta için haftalık dirençler hedefimiz olacaktır, bu gün gün ve hafta kapanışını bir görelim, yarın önümüzdeki hafta olası hareket yönümüz için detaylı bir grafik çalışması yapar bura da paylaşırım. Bereketli kazançlar.

neyazam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

Eyvallah hocam teşekkürler
Hayırlı cumalar olsun İNŞÂALLAH

0BeğenmedimŞikayet

neyazam ()

Günaydın, yukarı doğru kırarsa gümüş ne kadara kadar yükselir dün ki gibi mi olur?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum