Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0789 14:59:35
EUR 34.7749 14:59:35
USD 32.2101 14:59:35
ALTIN ONS $2344.7150 14:59:35

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

(13 saat önce) Cevap yaz
gram 450 de dıp yaptı bu su demektır sarkabılecegım kadar sarktım toparlanmalara geçmeye nıyetım var dedı. sımdı sadede gelın sıze haftalardır yazıyorum Gram 455 uzerınde ıse bu şu demektır burdan yukarılara gıdecegım haberınız olsun dıye haykırıyor. yarın 560 sevıyelerının cok uzerıne çıkmasını beklıyorum.

tabıı burda unutmamamız gereken nokta 555 bunu uzerınde kalması gerekıyor.

https://yorum. altin.in/tum/gram- altin

https://altin.in/tahsin_34_36

EAST9 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

10 saat önce) Cevap Yaz
rıca ederım aklına gelebılecek herşeyın teknıgınde yardımcı olurum. gramda 455 kılıt yerdır. altında kalıcı olursa ılk hdef 440 olur.

458.5 uzerınde kalıcı olması gramı cok daha yukseklere taşıyacaktır. sarkma durumu olursa bu verdıgım verılerı cok ıyı takıp edın. gramda yuselmeler beklıyorum

sanseveria için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

İnş öyle olur.477 e ulaştıgında yükselişe başlıyor dedim hop pat pat düşmeler. Dedikleriniz çok mantıklı. Cok iyi bşr dip yaptı. Degdiği yerden zıplaması lazım en azından iki rekorundan birine. Yatırımım kendimce büyük olunca streside üzüntüsüde büyük oluyor. Tesekkur ederim güzel rehberliğiniz için.

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Manga ()

gram altın 12 iş günü önce 433, xx de 1 saatlik dip yaptı. ve yükselişe geçt. 377 leri gördü sonra 442 lere düştü bugün 464 lere yükseldi tekrar düşüyor.

yine yükselecektir. düşse bile 442 nin altına düşmez. Bunlar 1 saatlik yükselişin ara dalgaları.

çünkü 433 de yaptığı 1 saatlik dip mutlaka tepe yapıp sonlanmak zorundadır. ve bu tepe 477 nin daha üzerinde olmak zorundadır.
sonra ne olur ordan tekrar bakılır.
lütfen yazdıklarımı iyi okuyun

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EAST9 ()

Tehso bir günde gram altın nasıl yüz TL çıkacak Allah aşkına

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, sende biliyorsun ki her gün yeni bir haber akışı oluyor. Ona göre de bir aşağı bir yukarı savruluyoruz. Gaybı yalnız Allah bilir. Teknik anlamda onsun şu anda durumu iyi değil. Ancak ana trend çizgisi altında kapanışlar görelim ki düşüş anlamında tekrar değerlendirelim. Yoksa tren çizgisi üzerinde yer aldıkça ki şu anda öyle kötü konuşmak doğru olmaz. Bekleyip göreceğiz.

Karasulu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın eline emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Karasulu ()

Sağlam düşüş var o zman

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Başarıların devamını dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Antibiyotik34 ()

Ne kadar aşağı düşme ihtimali var?20 bin karla çıktım. Çoktan çıkmam gerekiyordu geç bile kaldım. Güzel bir yerden tekrar girerim.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sanseveria ()

Yıldızlılar var onlar bu habitatın kesinse sakın satmasın kimse ki düşüş hızlanmasın :)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Umutsuzum ama inşallah

goldman66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

goldman66 ()

Moralinizi bozmayın, piyasada al sat fırsatı bitmez, kısa zamanda yine çıkış imkanı verir

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

79k derken?

Lapitexh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Benim gibileri yani kardan zarar 79k

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

465 ten neden cıkmadım diye yiyorum kendimi

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Hocam bu düşüş uzun vadeci olup kardan zarar edenleri çok üzer

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

başarılar kardesım.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Dahada aşagılara sarkmalı. Kademeli düşüş olarak bakalım.

Gio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne diyecegimi bilemedim :)Sana ve takipçilerine başarılar diliyorum. Benim yöntemim bu. İster beyenin ister beyenmeyin.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

şu konumda yok oyle bırşey. toparlanma mucadelesı vrıyor.

Gio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Elinize emeğinize sağlık. 1896 ya kadar düşüş mü bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bu işler ıkı tane çızgı çızmekle olmuyor. kafanıza gore takılıyorsunuz. burda 550 kılıt nokta oldugunu buranın hayatı yer oldugunu yazamıyorsunuz. ıkı tane çızgı ıle ortaya kafa karıştıracak grafıkler cıkararak ınsanların kafasını karıştırıyorsunuz.

gram 450 de dıp yaptı bu su demektır sarkabılecegım kadar sarktım toparlanmalara geçmeye nıyetım var dedı. sımdı sadede gelın sıze haftalardır yazıyorum gram 455 uzerınde ıse bu şu demektır burdan yukarılara gıdecegım haberınız olsun dıye haykırıyor. yarın 560 sevıyelerının cok uzerıne çıkmasını beklıyorum.

tabıı burda unutmamamız gereken nokta 555 bunu uzerınde kalması gerekıyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum