Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 14:43:52
EUR 34.7855 14:43:52
USD 32.2788 14:43:52
ALTIN ONS $2317.7950 14:43:52

Grafiği gönderen: keten_prenses

günlük kapanışın grafikte yazdığı 1958 üzeri bir rakam olması bugün için mümkün görünmüyor, olsa muhteşem olacaktı şimdi saatlikte kıvamına geldi bu seviyenin üzerine atamazsa eğer kısa bir düzeltme molası vermesi grkir...

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

anladım:))

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Teşekür ederim. iyi geceler

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Sizi çevrimiçi görünce siizn bilginize güvenerek sordum.. diğer arkads kapalı olduğu için . geneldede hemen açık olmuyor. gec kalmamk adına size sordum açık olsa idi zaten o arkadaş ile irtibata gececektim..

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

bu yoruma dair genel bir anlatım vs. varmı diye araştırdığımda sorunun adresini sizde biliyorsunuz aslında doğrudan kendisine sorsanız daha net yanıt alırmışsınız şimdi gördümde yorumun kaynağını cevabı cümlenin sahibine sormanız en kısa yoldan yanıt almanızı sağlayabilir sanki... yani adamların bunun için özel bir çabaya yada hazırlığa girişmesine gerek yok ki açık açıkta yaptık yine yaparız demediler mi bu güce bahsedilen sermayeye sahipler mi , senin buna karşı koyacak potansiyelin var mı var sonuçta amaç istediklerini yaptırmaksa bunun için poz taşımaya ihtiyaçları dahi yok ...

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Döviz kurları için kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

buradaki poz taşıma olayı d ö v i z kurları için mi belirli bir d ö v i z kalemi için mi yada genel mi bu cümlenin öncesi sonrası vs. tam olarak görme şansım varsa daha net ifade edebilirim yani cümle açık sağa sola çekmeye müsait...

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

. TL ye karsi poz tasiyan yabanci yatirimci halen oldugunu bilin.
Kardeş burada ne demek istiyor sana zahmet

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

b i s t 30'un kağıdı bist30 endeksi kırmızı olunca o da payına düşeni fazlasıyla alıyor zaten.. karamsarlığını anlıyorum haklısın biraz fazla uzattı ancak düşen kap haberlerine göre adamlar çalışmaya devam ediyor, 1.82 altına düşmemiş olmasını teselli olarak kabul ederiz ancak pozitif uyumsuzluk var bu kağıtta, pozitif uyumsuzluğun olduğu kağıttan ben çekinmem şahsen...

honourr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

şu an fiyat dipte kabul edebiliriz, 38.04 üzerinde her türlü olumlu görüntüsünü korumaya devam eder... garanti olsun derseniz eğer 38.70 üzerine yerleşmesini bekleyebilirsiniz yukarı yönlü tepkisini verecek kıvama gelmiş...

güven3 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

honourr ()

Prenses hanım iyi geceler..
Ekgyo hissesi ile ilgili görüşünüzü sormuştum daha önce, zararkes yapmak mantıklı mi diye, diğer hisselerim ıyi gidiyor şükür yalniz bu hergün hamle bekledikçe aşağı yönlü devam ediyor. Fikrinizde değişiklik var mı acaba? Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

güven3 ()

@keten_prenses hocam iyi akşamlar mavi almayı düşünüyorum takip etmem gereken rakamlar nedir bakabilir misiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum