Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0771 21:35:10
EUR 34.7785 21:35:10
USD 32.2661 21:35:10
ALTIN ONS $2325.9750 21:35:10

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Usd/Try'de 4 saat önce 7,3275 üzeri saat 12:00 dilimini kapatabilirsek sorun olmayacağını yazmıştım arkadaşlar.Bu seviye üzerinde 4h kapanışı geldi zaten.Saat 12:00 ve 16:00 arası görülen en düşük rakamı grafikte görebilirsiniz :) Nokta atışı dedikleri bu değil de ne?
Şimdi saat 16:00 kapanış dilimini 7,3680 seviyesi üzerinde kapatmamız yeterli olacaktır.Dış haber kaynaklı bir düşüş yaşadık o kadar.Alan da aldı zaten :)

Gram Altın için Black_eaglE yorumu (4 saat önce) Cevap yaz
Usd/Try'de 7,3275 seviyesi üzerinde kaldığımız sürece sorun yok arkadaşlar.7,3275 kırılırsa şayet 7,24XX son noktamız.
Saat 12 kapanış dilimini bu seviye üzeri yaparsak gün içi yeniden 7,40XX kalesi zorlanacaktır.
Daha evvel 2 kez deneyip kıramadığımız 7,40 seviyesini 3. cü denemede kırar geçer bilginiz olsun.
Geçilemeyen dirençler de bu tür geri dönüşler gayet normal ve birer alım fırsatından öteye gitmez.
Sonuç olarak;
Direnç: 7,4000
Destek: 7,3275

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

9BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Aleyküm selam. Hayırlı Sabahlar
Valla Dolarda defalarca düşüş beklemediğimi, aksine hedefin kademeli olarak 7,40, 7,50, 7,60 gibi yükselişler olduğunu belirttim.
Dün güzel bir aylık kapanış geldi. Aylık grafikte de yeşil bir mumun temeli atılmış oldu. Günlük grafikte ise 7,42-43 denemesi bekliyorum.
Genel olarak da bu hafta 7,40 direncinin kalıcı olarak kırılmasını bekliyorum, her geri çekilme alım fırsatı olmaya devam edecektir. Bu tabloyu ise çok fahiş bir faiz artırımı dışında değiştirecek bir unsur yok. Ani bir artırım yaparlar mı? İşte o konu da bir şey diyemiyorum :)

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Net_23 ()

Dolar ne olur hocam

Lütfen bana cevap verirsen sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Net_23 ()

Dolar ne olur hocam lütfen cevap veriniz

0BeğenmedimŞikayet

Net_23 ()

Hocam neden cevap vermiyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Net_23 ()

Bu yorumunuz güncelliğini koruyormu. Buna göre beklemedeyim 200 K ortalama 6.86

0BeğenmedimŞikayet

Net_23 ()

Hocam merhaba
Nasılsın iyi misin
Bana cevap verirseniz sevinirim
Dolar hakkında güncel bir yorum yaparmısınız
Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Eyvallah emeğine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum