Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 06:59:25
EUR 34.9698 06:59:25
USD 32.2844 06:59:25
ALTIN ONS $2360.4950 06:59:25

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Ne guzel calismis grafik gann box

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Alt yorum senin icindi ustadim etiketlemeyi unutmusum sizi

metalborsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tsk ederim

stabilizasyon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

Tesekkur ederim. Sizede başarılar bol kazançlar insallah

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metalborsa ()

Hocam Perşembe günü bir gelişme vardı onu kaçırdım. Siz ya da bilgisi olan başka birisi saatini ve gününü doğru hatırlatabilir mi ? Onu da burada okudum

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Est. Ustadim neden sorun olsun ne zaman isterseniz basarilar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

anladım çok teşekkür ederim açıklamalarınız için. gann teorisini öğrenmeye çalışıyorum. bayağı derin bir mevzu tam olarak çözmek bayağı emek istiyor. o yüzden arada bir sizi rahatsız ederim takıldığım yerde sizin için sorun olmazsa tabikide

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bu kaymalarin hesabinda zaman scalasi kullanarak bulabilirsiniz ancak ondada kaymalar olacaktir

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sayi degeri olan herseyin grafik calismasi yapilabilir ustadim iki bacakli bir durum olsada gramin ayri degerlenmesi soz konusu sonucta ancak ons takipleri daha degerlidir diyebilirim

Enes14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yok ustadim bu hareketleri kayma olarak dusunmeyecegiz mevsim dongulerinin etkisi 10 gun oncesi ve 10 gun sonrasina kadar surebilir yada soyle soyleyeyim etkisini ongun oncesindende 10 gun sonrasinda da etkisini gosterebilir o sapma hesabi gann analizinde vardir zaten micro dongulerdede 2 gun oncesi ve 2 gun sonrasi etkisini gosterebilir sunada dikkat etmek gerek micro dongulerle mevsim donguleri yakin zamanlara denk geldiginde etkisi her ikisindede gorulebilir yani bunun gibi sapmalar normal analize gore

0BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

iyi akşamlar kardeşim. gann çalışıyorsun herhalde bi kaç sorum olacaktı cevaplarsan sevinirim. genel gann döngüsündeki kaymanın sebebini biliyomusun? mesela 21 martta yukleşe geçmesi gereken gümüş 1-2 gün erken başladı yükselişe. 5 ağustosu 1 hafta erteledi 5 mayısı 7 mayısa kaydırdı. bunlar spek hareketimi yoksa gann eksenininde bir kayma mı mevcut?

0BeğenmedimŞikayet

Enes14 ()

Tl üzerinden grafik ne kadar doğru olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) gulmeyi hak ediyoruz ustadim memnun bile oldum sozunuzden saolun

ALTINCIDAYI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

Bilirim hocam Latife yaptım :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) haklilik payiniz var nereye gitse takilacak bi cizgi var gibi duruyor ama o cizgiler acilarla olusturuldugu icin basit cizgiler degil aman haa :)))

ALTINCIDAYI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Siz isteyin ustadim her calisma var bende bir hayyam box olayina giremedim ogrenecek her hangi bir yer yok 1350 verene anlatiyolarmis onada gozum kesmiyo artik

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

Bukadar çizgiye çalışmama ihtimali sıfır hocam :))

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:))) sesli guldum

Mahşerin_atlısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Doğan hocam 10 ile 20 günlük hareketli sade grafik yok mu karışık olmayan

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Gann box calismalarim haklisini her yerde cizgi var ama o cizgilerin hepsi ya destek ya direnc hep onemli hareketleri yakalamis hep :)

SaitBOZKURT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SaitBOZKURT ()

Bu nedir kardeşim matrix filmini andırıyor!

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Doğan bey elinize sağlık çok güzel bir çalışma. Bu hafta Kuzeybatı ve Güneybatı bulutlu sanırım. Orta Anadolu yer yer sağanak yağışlı . Benim gördüğüm bu :)))

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Eline sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum