Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 09:38:21
EUR 35.0820 09:38:21
USD 32.2750 09:38:21
ALTIN ONS $2385.2850 09:38:21

Konu: <@kıncı> qram üçgen sıkışma..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

ons yukarıyı zorluyor sanırım doların da desteği ile üçgen yukarı kırılacak gibi

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

elinize sağlık güzel olmuş bana da 425-415 arası rakam lazım:)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet oralara kadar düşüş oluşma ihtimali var ama daha sonra yeni bir yükseliş trendi başlamasını düşünüyorum elinizde var ise sakince bekleyin alım yapmayı düşünüyorsanızda güzel bir alım fırsatı olacagını yakayabilirsiniz egerki düşerse tabi ..

guncel07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

guncel07 ()

grafikten anlamayanlar icin aciklar misiniz gr altin bu kadar dusecek mi yani 415 lere peki sonrasinda yine bir yukselis var mi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hayırlı günler, zaman olarak birşey söyliyemem bunu bilmek neredeyse imkansızdır.

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hocam hayırlı günler rahatsız ediyorum ama 425 415 aralığı na gelmesi tahminen ne kadar zaman alır gün olarak . gram TL bazında cuma ve bu gün dahil aynı seviyelerde aşağı yönlü hareket edecek merak konusu. bir ip ucu verseniz. şimdiden teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dolar 7,60 görecek muhtemelen ama ons için net degilim halen, bende hayatım boyunda hep boga olmuşumdurum :) burada sadece ufak tefek düzeltmeleri alım için bekliyenlere olaşacak fırsatları belirtmeye çalıştım ama hep ana yön yukarı dedim uzun vadeci için düzeltmeler her zaman dinlenme yerleri olur..

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Evet biliyorsunuz ben boğalar tarafındayım genelde bu süreç boyunca :) ben düzeltmenin bittiğini perşembe günü fed açıklaması sonrası kademeli olarak yükseleceğini düşünüyorum. Bakalım dolarda Nasıl hareketler göreceğiz belki de bu gidişle 1980 üzeri bir ons bile bizi 500 e taşıyabilir.

1BeğenmedimŞikayet

Mesutto ()

güzel çalışma. tşk. çalışma dediğin ons usd dir arkadaş

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Çayları özledik

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

nasip diyelim biz genede :) umarım herkez kısa sürede kara geçer..

Kuarx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kuarx ()

Eğer ki bir yerde 50-50 durumu varsa, oradan genelde olumsuz sonuç çıkar. Olumsuzun gerçekleşme olasılığı her zaman daha yüksektir. Hayat tecrübesi. Keşke 500 üzerine çıksa tabi, bir ton terste insan var. Umutla bekliyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dolarda desdeklior ama ons'da biraz sıkıntı var aynı üçgen sıkışma yapıyor ordasıda

alt banda yapıştı bir haber bekliyormuş gibi büyük bir OBO küçük bir TOBO yaptı ons belirleyici olacak 1860 da düzeltme bittiyse gramda 500 üstü yakındır ama bir dalga daha düşüş gelirse bu sefer alım yapmamışlar için güzel bir fırsat verir. 425-415 ve belki ... den :)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Sayın Slave şöyle orta vade bir dolar yorumunuzu merak ediyorum...2021 başı gibi... teşekkür ederim..

0BeğenmedimŞikayet

Saudade ()

Slaveee iyiki varsinnn:))ortamı boş bırakma bilgilerin için çok tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Evet öyle düşünüyorum. Bakalım Nasıl gelişecek.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hedef fiyatı için soruyorsun sanırım flamanın diregi kadar hedef olabilecegini düşünüyor olmalısın.. evet bende o şekilde düşünüyorum bu sıkışma yukarıya kırılırsa 515 de durmayabilir burası ilk durak olup asıl hedefi 540-550 olur onu şimdi belirtmek isdemedim kırılımın sonrasında ikinci hedefleride vermeyi düşünüyordum...

2BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Dostum; üçgen sonrası bir flama oluşumu düşünüyor musunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum