Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 00:58:57
EUR 34.8238 00:58:57
USD 32.3379 00:58:57
ALTIN ONS $2301.8900 00:58:57

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM
az önce küçük obo yu ve üçgen formasyonu gösteren grafik paylasmıstım ilk oranın takibini yapacağımımzı belirtmiştim. simdi ise büyük obo formasyonunu göstermek için çalışmı yaptım umarim işinize yarar hayırlı kazançlar dilerim hoşçakalın...

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Kendi adima cok tsk ederim ustadim saolun

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Emeğinize sağlık @DOGANbey42, büyük çaba içinde bizleri aydınlatmaya çalışan ve bunu tamamen iyi niyetiyle uygulayan bütün hocalara kendi adıma çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Ah benım eskı dostum okadar kosusturmalar ıcınde beyınmı kaldı:) sen bas tacısın barı alımda bır nokta yaz gönder ben anlarım:))

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yatirim tavsiyesinin buyuk cezalari var ustadim artik ogrenmeye baslamalisin noktalar trend herseyi soyluyor iki alternatifinde nereden olusabilecegini zor degil bence ogrenmek icin biseyler yapmalisin

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustad anlarsin ya neden anlamayasin topu topu en fazla 4 nokta isaretledim fiyatin altindakiler dususu fiyatin ustundekiler yukselisi simgeliyor yesil olan usttekiler ilk hedefler alttakiler destek olabilecek noktalar olarak dusun

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim grafige bakiniz anlamaniz gerektirecek bir durum yok ywterki kafanizdan ben anlamiyorum mantigini silin cok zor degil inanin ucgen seklinde sekiller olusmaya basladimi sıkısma baslamis demektir sıkısmalarin sonunda fiyat hareketliligi gozlenir yani ya yukari ya asagi kirar bu noktalar giris yada cikis degerleri olarak degerlendirelebilir tabi yatirimciya kalmis bir durum asagi kirarsa sat yukari kirarsa tut yada al gibi islemler yapmanizi trend cizgileri ongoru olarak size verir

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Ah bır anlasam grafikten:))

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Takip noktalarini attik ustadim nereye kirilirsa ona gore islem acabilirsin karar senindir

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ins. Ustadim

Fifti__Fifti44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Elinize emeğinize saglik
Hocam ben anlamiyorum
Anlayan arkadaşlar vardir
Herkeze yardımcı oloyursunuz
Allah Razi olsun ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fifti__Fifti44 ()

Teşekkürler hocam saygılar sevgiler
Umarım tersde kalan arkadaşlar tez zamanda kurtulur.

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Dogan abim nasılsın ben full TL yım be yapalım be edelım:))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Altını mı kast ediyorsunuz, gümüş gram mı?

Oleander için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oleander ()

Çelik bey benzerbir grafik gram içinde var mı acaba?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah sizdende razi olsun ustadim inanin cok mutlu oldum msjlarinizla cok tsk ederim hayirli bol kazanclar dilerim

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Evet hemsom yine sıkısma mevcut mevcut durumda trendi bozabileceklerini bende dusunmuyorum su durumda hersey onslardan yana asi olayi mutlak bir cozume kavusursa o zaman kacabilen kacsin derim su durumda asagi hesabini yaparak yukari dusunmek lazim iki yonlu dusunmek sart diye hep soyluyorum ama insanoglu hep yukari hedefine kitleniyor alti dusunmeden o yuzden iki yonlu dusunup guvencelerini alsinlar diye butun paylasimlarimda iki yonude goateriyorum umarim birilerinin isine yariyordu saatlerim cizimlere gidiyor degerini bilene

Melaike için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Sizin buradaki insanlara yaklaşımınız uslubunuz tarzınız iyiniyetiniz bence üç beş kuruş para kazanmaktan daha kıymetli. Allah razı olsun. Hayırlı akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Hemsom sıkışmış yine iki yönede krılır gibi görünüyor ama bence yukarı kıracak öyle hissettim çarşamba dan sonra tabi ytd

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen hocam goruntu bu yonde gibi :)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cok tsk ederim ustadim

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim isinize yariyorsa ne mutlu bana hayirli kazanclar dilerim

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Emeğinize Yüreğinize sağlık Efendim. Benim gibi acemi yatırımcılar için çok güzel açıklayıcı ve sade bir çalışma. İnsanlara yararlı olmak için gösterdiğiniz iyiniyet ve gayretleriniz için kendi adıma çok teşekkürler. Selam ve hürmetlerimle

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Emegine sağlık değerli hocam

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

24.40 kırılırsa arkanıza bakmadan kaçın diyor sanki.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum