Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0815 03:07:53
EUR 34.9402 03:07:53
USD 32.2853 03:07:53
ALTIN ONS $2356.4350 03:07:53

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Her Zaman çalışmaz ama belirgin bir obo var onu bozması için 6.35 in üzerinde olmalı ytd

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

6.35 üzerinde kalması mini düşen trendin sonlanması anlamı na gelir ve burada kalıcı olursa 6.63 e gitmek ister ytd

Firari41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Firari41 ()

usta sizce hangisi öncelikli

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

6.35 önemli demiştik düşen kanaldan kurtulması için 6.05/6.35 bantından kurtulup 6.35/6.63 bandına geçiş yapacak başarabilir de tabi ytd alt resim

1BeğenmedimŞikayet

Gumuste2107 ()

Sn yanliz kartal geçen haftaki gibi açılıştan önce destek ve dirençleri paylasirsaniz çok makbule geçer değişmediyse geçen haftakiler kayıtlı.

0BeğenmedimŞikayet

doğayvz ()

İyi akşamlar hocam, 6.35 önemli rakam demiştiniz ve 6.29 da kaldı bu durumda yön aşağımı sizce

0BeğenmedimŞikayet

MOZAH ()

Hocam sizce haftaya düşüşler devam eder mi alım için haftayı mı beklemeliyiz yardımcı olursanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Var hocam öyle yapayım o zaman çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Şu anda 6.35 ve 6.05 bandındayız 35 üzerinde olumlu fakat kıramazsa 6.05 tekrar gündeme gelebilir ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Zor soru dostum üzgünüm ama cevap veremem buna TL niz varsa altlardan alıp ortalama düşürmek mantıklı olanı tabi yine de sız bilirsiniz

Faysallll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

6.35 üstü atamazsa nereye iner 6.06 mı tekrar

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bilmiyorum göreceğiz tabi çok bariz duruyor

Göksu_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Hocam 6.78 ten tersteyim 5k zarar var zararkes yapmak istemiyorum ama bozup alttan toplamak daha mı mantıklı sizce ytd

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Rica ederim dostum bol şanslar

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Göksu_57 ()

Bu obo çalışır dayı

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ons olarak ne yapar hocam, 6.35

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Çok sağolun. Emekleriniz, iyinşyetiniz ve yardımlarınız için. Selam ve hürmetlerimle.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Aleyküm selam merhaba pardon direk soruya cevap yazdım tabi çalışırsa 24 civarı tabi kedin değil takip ediyoruz ytd

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamun aleyküm Efendim. Obo çalışırsa hangi rakam gelir. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

TL de beklemek insanı huzursuz etmemeli en azından bu gibi durumlarda bir obo var ne olacak olumlu olumsuz sinyaller yükseldiğine emin olursun geç ama sağlam olur yinede kafanı karıştırmayayım sen bilirsin dostum bol şanslar

First1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

First1 ()

Üstat dün akşam dan beri tl deyim düşecek korkusu ile almadım alim için sizce mantıklı seviye neresi pazartesi yi beklemek mı mantıklı alim için

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bir önceki grafik ve tüm grafiklerim ons zaten gram TL canım çekti :)

BİŞNEV355 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BİŞNEV355 ()

çalışmalarınız için emeğinize sağlık , gümüş dolardan kaynaklı tl bazlı farklı rakamlar içinde gidip geliyor, onsa bazlı rakamsal değerleri ifade etmek daha sağlıklı olmaz mı, onsu takip etmeliyiz sanki farkındalık oluşturmak gerekiyor, kolaylıklar diliyorum...

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Siyah rakamlar iyi çalışır 6.05 var orada bugün yakın dan döndü sanırım ama 6.35 geçleli yoksa tekrar aşağı istekli olabilir ytd

55Mustafa55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

55Mustafa55 ()

O zaman 6 altına düşme ihtimalide var

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Rica ederim dostum bereket bol şanslar

BAŞKENT_EFESİ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Eline sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum