Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0633 07:46:27
EUR 34.7566 07:46:27
USD 32.6638 07:46:27
ALTIN ONS $2382.8350 07:46:27

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Dün çizdiğimiz bir mini trend çizgisinin 12 mumunu Altın da açmıştı ve sonrasında devam etmiş ve yine bir mini düşen kanal oluşuyor sanki takip edilir ytd

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

tsk ederim hocam kanalın ıcıne girdi ve kanal baya daralmiş durumda ilerleyen saatlerde bir tarafa atacak ama nereye gelecek haberlere bagli gibi bekliyip gormek lazim

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SİLVER_AİRLİNE12 ()

Şuan nötr de

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Ons'larda Daralan Üçgen Mevcut. Genelde Trend Yönüne Kırılır İzleyelim Bakalım...®

2BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bolinger mumlardan biraz sonra reaksiyon veriyor üst çizgi ye yakınsa güçlü alta yakınsa sıkıntı olabilir orta nötr şeklinde anlayabiliriz saatlik bakmadım açıkçası

Xpress için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ednan ()

Emeğine sağlık aynı görüşteyiz. yeni kanalimiz hayırlı olsun bakarsın artık grafikleri bu kanaldan çalışırız

1BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

saatlik kapaniş bolingerin dişinda oldu hocam ama ucu asaği bakıyor bu kanalın içine tekrar gireceğini işaret ediyor diye biliyorum yanılıyorsam duzeltirmısın

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bulunduğu bölgede yukarı yönde düşen kanalın üst çizgisi sini egale edebilecek yeni bir zigzag kanal yapmadığı sürece sıkıntı olabilir yani o düşen kanalın üst çizgisi ne başkaldıracak bir momentum şart şimdilik ytd

Ednan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Gösterge yukariya kesmiş ustad var mi bi olumlu durum

1BeğenmedimŞikayet

Ednan ()

Benimde dikkatimi çekti o kanal toparlanma için açılıp yeni bir trend diye yorumladım ben

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum