Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 15:20:31
EUR 34.8371 15:20:31
USD 32.4743 15:20:31
ALTIN ONS $2342.9700 15:20:31

Konu: dolar tl uzun vade grafik

inşallah yanılırım ama dolar ın uzun vade hedefi(üçgenin hedefi) 10.75tl:(

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

1 yıldır üstüne basa basa dolar 10,75 dedik. bugun dolar 10,68. bundan sonrası beni aşar arkadaşlar. herkese iyi kazançlar. ben hedefimde yolun sonuna geldim. o son dubleyi içmeyecektim dememek için masadan kalkıyorum. elbet burdan daha yukarı gidebilir bişey diyemem. ben daha ucuz enstrümanlar bulana kadar mola veriyorum.

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

Bugün savrulmalar olacak dedik. savrulmalar başladı bı anda dolar 10,48 gördü. bir kaç gün böyle anlık hareketler olacak. bu durum trend dönüşüne işaret olabilir.

mertxrock için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

18 Ağustos 2020 de dolar 7,30 iken 10,75 hedefi vermiştik . analizin sonlanmasina kaldı 50 kuruş. burdan sonra artık dolarlari m. b kararından sonra yukarı yönlü yaşanabilecek bir savrulmada satip alt banda gelmesini bekleyeceğim. herkesi için hayırlısı olsun. benim için analizin sonuna gelinmiştir.

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

18 ağustos 2020 de usd 7.35 iken hedef 10.75 dedik. kaldı 75 kuruş:)%7 lik bir potansiyel daha kaldı. usd yukarı doğru bir savrulma yaşarsa bu bence bir satım fırsatıdır! herkese iyi kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

alt yorum uzun vadeli dolar hedefimizdi. epeyi yaklaştık hedefe:)

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

alt yorumda 2020 ağustostan bir dolar grafiği! sene sonu hedefe ulaşır mıyız acaba?

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

aylardır hedefimizde bir değişme yok.aynı grafiği izlemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

rica ederim

ogretmenNil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ogretmenNil ()

Tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin.

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

1 yıldan uzun demek

ogretmenNil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ogretmenNil ()

Uzun vade nekdr sure demek?

0BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

doları aylardır aynı grafik üzerinden takip ediyorum!

1BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

efelif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Merhaba Mert. Bu grafigin güncel halini paylaşabilir misin mümkünse?

1BeğenmedimŞikayet

mertxrock ()

Dolarda daha yol uzun gibi.

1BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Oraları seneye veya ondan sonraki sene malesef görürüz

1BeğenmedimŞikayet

Tayfun2816 ()

10 tl ile kalirsa sukredicez boyle giderse :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum