Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:38:27
EUR 34.7761 10:38:27
USD 32.3847 10:38:27
ALTIN ONS $2299.6200 10:38:27

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar sterlin dolar da yükselen üçgen ve hedefi var

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam daha en baştan söyledim artı gittiği bir kanal var ora kırılmadan altın düştü bitti demek yanlış o kanal kırılsa çok rahat yazarız altın de hedef 1690 diye ama halen kırılmamış

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Şunu ankadim diyorsunuz ki günlük ve 4saatlikte olumsuzluk var. dogrumu anlamışım usta

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Saygılar usta. etmezmiyum

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam yazdıklarımı doğru anlayın bana yeter yok yok yetmez dua etmeyi de unutmayın

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Varol hocam. allah razı olsun . sabır edeceğim bu sefer bekleyeceğim insALAH

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam ben diyorum ki 1 saatlik yükseliş derken 4 saatlik ve günlük olumsuz bak düşerim ha diyor özet olay işin türkçesi bu şimdi (1 saatlik yükselen üçgen yok günlükte obo oluşma riski bu da teknik söylem)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

ABD hisseleri coşmuş abi ons bundan dolayı düşmüş sence daha etkisi olurmu

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Deme zaten usta sadece sen olsan ne yapardin bu durumda onu öğrenmek istedim. yoksa bana surdan alım surdan satim için sizden istemem sizi zan altında bırakmam. ama ben şuan inanıyorum o formasyon gelecek ama ben işlem yaptıktan sonra bunu bilirim bunu söylerim:)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 1690 için ne demişim kanal kırılırsa gelir kırılmazsa yoluna devam eder kesinlik yok burada hocam en güvenilir formasyon diyelim ki obo bazen çalışmıyor arızalı çıkıyor hal böyleyken ben sana nasıl şuradan al şuradan sat diyeyim

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hay sen çok yaşa ya:) AlLAH sağlıklı huzurlu iman dolu bir hayat nasip etsin usta. gonukden ettim bu duayi

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam bende o kadar akıl varmı ki zar zor beni dolandırıyor işte

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Akif usta seninle konuştukça düşüyor ons. bana bir akıl versen 1700leri ısrarla beklesemmi :)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Akif ustam buradan alırsam 2033icin makası anca kurtarır onun için siz olsaniz ne yapardınız. sizin düşüncenizi alsam.

0BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Abim gbp verdiğiniz hedefler geldi üstüne çıkıyor.. büyük hedefi söylemediğin için bekliyoruz ama ne zaman sqtacagimizi bilmiyoruz:)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam buralar önemliydi şimdi inşallah önü açılır sterlinin

dt_met_20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam parite kaynaklı sterlin yükseliyor dolar yerinde sayıyor zaten yeter ki parite yükselsin dolar dursun yerinde

Cıstak16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam aslında her şeyi artısı ve eksisi ile ortaya dökmüşüz

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cıstak16 ()

Perşembe mb kararına göre hayal değil inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Kısaca gümüşte yeni zirve gelirse tamamen olumluya döner

lacivert7 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

halhil ()

@Akif44 farkı. )))

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam maşallah parite akıyor

Cıstak16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lacivert7 ()

Sonraki direnç kaç hocam gümüşte?

0BeğenmedimŞikayet

Cıstak16 ()

Çift hane istiyoruz akif hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam şu an kırdı inşallah üzerinde kalır

Flue için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Flue ()

Kırılım gerçekleşti diyebilir miyiz? Kapanışa mı bakmalı?

0BeğenmedimŞikayet

dt_met_20 ()

Değerli Akif44, 4h fibo 1.618(1.31693)bunun üzerinde 4h'lik kapanış yaptı. Daha önce ağustos başından beri burayı kırmaya çalışmış. Bu durum hakkında ne dersiniz? Sizin grafiği destekler gibi geldi bana, selamlar saygılar

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Hocam yarın akşama(fed kararları 21 de açıklanıyor sanırım) bir çok şey daha netleşeceği düşüncesindeyim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocan sağol sterlin dolar umarım bu hızla yoluna devam eder

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Elinize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum