Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 06:55:31
EUR 34.9460 06:55:31
USD 32.5558 06:55:31
ALTIN ONS $2334.5050 06:55:31

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

İşte gümüş onsta ters bayrakın bu gün ki hali. ters bayrak kırılmış burada

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam mumların uzunluğu işlemin çok olduğu yani miktarın büyüklüğünü yeşil mumlar alış miktarını kırmızı mumlar satış miktarını gösteriyor

ö_yener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam kendi kararını kendin ver diyorlar ile iş yapma alım satımdaki makas oranı ortam herşeyi göz önüne al

Mazda323 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ö_yener ()

@Akif44 üstad. merhabalar. Ben sizi tanıdıktan sonra amatörce başladım teknik analiz değerlendirmelerine. mümkün olduğunca çeşitli yerlerden okumaya, sizleri takip etmeye çalışıyorum. Bu konuda daha önce yaptığınız cumartesi dersleri çok faydalı oluyordu. Fiyatlandırmalar kadar, işlem hacmininde trendin gidişatında çok etkili bir gösterge olduğunu farkettim. Evet grafiğin altındaki mum çubukları ile takip ediliyor ama sizden rica etsek, birkaç örnekle işlem hacmi mum çubuklarının yorumlanmasını bize anlatabilirmisiniz?

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mazda323 ()

Slm hocam elimde 18 ata var sizce satayimmi dusecek diyolar

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

anlamadım hocam 23 ne

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Yani 23mü diyorsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam o kadar uzun vade ne diyebilirim ki ben grafikte gördüğünü paylaşan insanım. ha tl olarak hiçbir şey fazla düşmez ama o gün ne olur bilemem

ccc6666 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ccc6666 ()

Hocam iyi akşamlar. Uzun vadeli orta vadeli elimde gümüş ve altın var 3 4 ay gibi öngörünüz nedir?
Kusura bakmayın böyle sorular hep geliyordur ama ilk defa girdim ve biraz fazla girdim kendimce

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Tabiki usta. allah bilir sen Allah razı olsun bilgilerini zekât gibi paylasiyorsjn. kendi adıma teşekür ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

CcCmetehanCcC ()

Sağol Akif hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam ben grafikte ne görürsem paylaşırım Gerisini Allah bilir. ben bilmez.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Akif ustam galiba senin ons grafiğin çalışacak ona nedense aşı haberi var seri uretime geçilmiş diye:)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Ne demek hocam hakkım varsa helal olsun. Malesef hocam yön halen yukarı en son dün 9.98 hedefli grafik atmıştım

CcCmetehanCcC için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CcCmetehanCcC ()

Hocam kusura bakma vaktını alıyorum hakkını helal et sterlinde yön hala yükarimi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aleykümselam hocam güzel yerden almışsın tebrik ederim seni

CcCmetehanCcC için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CcCmetehanCcC ()

Selamın aleyküm Akif hocam nasılsın elimde 8.33 siterlin var siterlinle ilgili fikrin nedir hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Formasyon çalışırsa (çalışıp çalışmadığını bilemeyiz) oraya kadar hedefi var.

MyDolar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MyDolar ()

Yani ons 23 kadar gelirim dor dimi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam elinde tl olsa bir de 5.45 de al bakalım nasıl kazanacaksın çok sert düştüğünde unutma kesin bir tepkisi olur

Yedikıta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

Akif hocam 6.30 lardan gms aldım çok stresli bu isler çıksında satacağım oyuzden soruyorum birgün 5.45 lere düşüyor 4.5 bin zarar . kafa ağrısı

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam şimdi formasyonlar yüzde yüz çalışsalar ben sana kesin düşecek diye yazarım ama bazen çalışmıyorlar o yüzden kesin düşecek demiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

düşebilirim diyor bayrak direğin boyu kadar

No_panic için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

yani düşüşe dair formasyon oluşmuş

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

Akif hocam cevabını bekliyorum acemiyim anlamiyrum

1BeğenmedimŞikayet

No_panic ()

hocam emeginize saglik ama grafikten anlamiyorum ne anlama geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

Nedemek bu akif hocam bizler acemiyiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum