Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 01:01:13
EUR 34.7667 01:01:13
USD 32.3633 01:01:13
ALTIN ONS $2360.4100 01:01:13

Konu: XTZ Grafik 14.08.2020

XTZ'nin şuan 4 saatlik grafiğinde 3.85$ seviyesi ve bollinger altdesteğinin mevcut olduğudur.. XTZ günlük grafikte MA20-50-100-200 gibi tüm HO'larin üstünde ve pozitiftir.. MA20 öneminden bahsetmiştim 1 hafta önceki grafigimde ve burasının kırılmasının üstseviyelere doğru hedef alması olacaktır diye belirtmistim.. Şuan 3.33$ en önemli bir destek seviyesidir.. 4 saatlik görünümde 4.20$ önemli direnç olarak göze çarpıyor buranın üstünde tutunması durumunda ise en son test ettiği 4.4936$'i yeniden hedef alacaktır..

XTZ şimdi dinlenmesi ve güç toplaması gerekiyor.. 4$'in Altın a sarkarsa şayet XTZ alıcıları öncelik 3.85$ sonrasında ise SMA50 3.77$ seviyesinde alımların gelmesi olabilir ve burada tutunamazsa dikdörtgen içine aldığım 3.6251$ seviyesinden alım ilgisiylede karşılaşabilir.. Aşağı yönlü salınımda en son 2 gün önce 3.6251$ seviyesinden yukarı yönlü hareket etmiş görünüyor.. XTZ şuan kar satışları bittiğinde konsolide olup 4.42$-4.4936$ seviyesine doğru yeniden gitmesi olacaktir.. Son yukarı yönlü ivmenin kısacası %de0.236 FiB geri çekilme seviyesi en düşük 3.6251$'dan en yüksek 4.4936$'a yükselen seviye (3.8301$) kısacası burası bollinger altband desteğini yakındır..

Bu desteğin altında ise SMA50-100-200 gibi desteklerininde mevcut olmasidir.. Son yukarı yönlü ivmenin %de0.618 FiB geri çekilme seviyesi ise (4.1618$)'dir burasının üstünde kalması pozitif ve yukarıda belirttiğim gibi 4.20$ direncinede yakindir.. Yukarı yönde, kısacası 4.20$-4.42$ ve en son test ettiği özellikle 4.4936$ seviyesi gözlemlenmeli ve sonrası yeni zirve hedefleri beklenmelidir 4.4936$ seviyesi önemli üstünde kapanışlar yaptığı takdirde yeni zirve hedefleri olarak 4.72$ ve 5.03$ civarı ilk kısa vade hedeftir.. btc 'nin gidişatına ve grafikte ki FİB seviyelerinin takibi önemlidir..

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Edna ()

Teşekkürler hocam

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuanlik değişen birşey yok BTC yatay seyire devam etsin altlar yeniden kendine gelecektir.. Düşüşlerde ve düzeltmelerde mecburen BTC'yi yakından takip etmemiz önceliğimiz olması gerektigini bilmek gerekir..

Edna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edna ()

Hocam xtz hakkında kısa vade beklentimiz vardı son durumu değerlendirme şansınız olur mu ciddi bir düşüş var

0BeğenmedimŞikayet

vetselcuk ()

Eksik olmayin hocam sağolun..

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@vetselcuk .. XTZ ..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Edna XTZ grafik güncel bakabilirsin altyorumdan detaylı bir şekilde yazıyor.. Şimdilik 3.89$ seviyesinden yukarı dönmüş görünüyor..

0BeğenmedimŞikayet

Acemi213421 ()

Hocam link bezdirme politikası mı uyguluyor acaba. Takıldı kaldı

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

3.33$ seviyesi çok önemli 1 hafta önce bu seviyeden bahsetmiştim 3.85$ ve 3.6251$'a kadar bile düşse yukarı sekmesi olacaktır diye düşünüyorum.. XTZ LİNK'le birlikte yola devam edebilir piyasa kırmızı iken ozellikle..

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Hocam dun bana gelen bilgidede 3.96 gibi alim yapilmali denmisti. demekki hala umut vadediyor

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@__mühendis_ altyorum sana sakın kalman önemli kardeşim bilgin olsun..

1BeğenmedimŞikayet

Antepleee ()

Eyvallah hocam rahatladım sayende

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum