Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:54:27
EUR 34.7339 02:54:27
USD 32.5072 02:54:27
ALTIN ONS $2392.1450 02:54:27

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar gümüş dostları:Paylaşmayı hiç sevmediğim saatlik kısa vade gümüş ons grafiğimiz, paylaşma gereği duydum, olabilir gümüş bir miktar daha salabilir, desteğe geri çekilebilir, güç ve yeni alıcı toplamak isteyebilir, teknik grafikte ortalamaları düzeltmek isteyebilirler, bu tarz işlemler normal, doğal olması gereken işlemler, dört saatlikte şimdilik bolinger orta bandına gayet güzel tutunduk, bakalım adamlar günlükte, haftalık ta, aylıkta ne yapacak, ben kendi adıma sabırla beklemedeyim, zaten bankalar her işlemimiz de bi dünya makas uyguluyorlar. Tabi bu benim kendimi bağlayan görüş, düşünce ve öngörülerim yatırım tavsiyesi değildir, yoksa zaten işlem karar ve takdiri arkadaşlarımız da. Bereketli kazançlar.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Takipteyim ensar bey çok teşekür ederim uyarılarınz için

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

@Kagü alt mesaj meyvesini veriyor sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam bizim beklentiler gelcek haftaya kaldı galiba.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @gonen1983 arkadaşım gümüş te beklentimi sormuşsunuz sabah paylaşmıştım sanırım dikkatinizden kaçtı, kısa vade beklentim alt yorumda. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Cihad27 ()

Hocam birazdan veri var sizce ne olur düşermi daha

0BeğenmedimŞikayet

Hgrbz ()

Ytd bulunmuyorsunuz olacaktı, telefonun azizliği

Hgrbz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hgrbz ()

@Ennsar hocam buralardan alış yapalım mı bir miktar, tabi ytd bulunuyorsunuz biliyorum, sorumluluk bende.

0BeğenmedimŞikayet

birkaç_iyi_adam ()

Takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Skrya ()

Levayla mi maaş aliyonuz

Dolarbond için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Bulgar levası bile TL den 4 kat değerli şuan..

Scomber için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scomber ()

Ama o dönemde usd küreselde değer kazanıyordu, şuan usd küreselde zayıf, maalesef tl karşısında değerleniyor.

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Asıl usd nin yükselişi tedirgin ediyor hatirlarsan martta olan durumu usd yukarı borsa aşağı emtia aşağı

Kagü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Dolar buralarda olursa çok fazla dip görmeyiz yanilyormuyum

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Saygıdeğer @Ennsar hocam, bu gün işlerim de yoğunluğum var, malum haftanın son günü, ancak yarına geniş zamanda günlük, haftalık ve aylık durumumuz hakkında bir çalışma yapar ve siz ile arkadaşlarımızın da görüş ve düşüncelerine sunarım, ortak akıl, fikir ile pozisyon almaya, yol almaya çalışırız. Bereketli kazançlar, saygılar. :)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Eline sağlık @uzmn hocam su şekilde bir görüntü var site grafiğine bakarak söylüyorum pek ilgilenmiyorum olsamda yan yana iki obo oluşumu var ve 23.40 tekrar test edip ikili dip yapabilir anlamını çıkardım?

0BeğenmedimŞikayet

Sssbahtsiz ()

Günaydın@uzmn hocam salma kaça kadar gumuste TL de kaça kadar olabilir

1BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Teşekkür ederiz sayın hocam.

1BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

symsfkck0 ()

Teşekkürler emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Eline sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Eline sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Sibelaydn ()

Cok tesekkurederiz hocam biz acemilere yol gosteriyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

tebrik ederim çok doğru bi söz söylediniz. Gümüşte kısa vade herzaman yanıltır. keşkeler yaşamak istemeyen gümüş alırken en kısa vade 3 ay düşünmelidir şahsi fikrim

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim @uzmn hocam emeğine sağlık kutunun içine yerleşmek umuduyla

0BeğenmedimŞikayet

Afatsum2727 ()

Yani aşağı mi yukarı mi yoksa hocam öngörü

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum