Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 01:56:12
EUR 34.9622 01:56:12
USD 32.2525 01:56:12
ALTIN ONS $2337.8900 01:56:12

Grafiği gönderen: super_conqueror

Ons Altın da 5 li düşüş dalgası tamamlandı.Şimdi abc yükseliş dalgasındayız.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Anladim hocam, tesekkur ederim, kismet dicem artik:)

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Bencede düşecek rüyamda görmüştüm 1600 lere düşmüştü

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu ilk 5 li düşüş dalgası.1720 ikinci 5 li düşüş dalgası hedef seviyesi. YTD

Triple42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yok estagfirullah. İyi bir fırsatı kaçırmışsınız. Nasip ama 2050 kısa vadede zor gibi.

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Hocam aslinda kârdayim ben ama kredi kapatmak istiyorum, gecen haftalarda kredi kapatmama 500 Tl kalmisti, simdi 8-9 bin civari, o yuzden panik yapiyorum istemsiz:)tekrar bikac gun icinde en azindan 2050 gelebilirse bozmayi dusunuyorum. kisisel oldu paylasimim kusura bakmayin ..

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Merhaba hocam 1720 demişsiniz ama 1820 ye tekabül ediyor yeşil alan

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Hocam bekliyoru

0BeğenmedimŞikayet

Nazirdenktirnazireze ()

Şu grafiklere hangi uygulamayla bakıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gümüşle çok ilgilenmiyorum ama takip ettigim analistlerin yorumlarını Sizin'ie paylaşabilirim.

Rozalie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Paylaştıgım grafikte siyah 'abc' düzeltmesinin nihayi hedefi 1720 civarı. Şimdilik yapıdan ben bunu çıkarıyorum. Ama işte bu zamanla kendini belli edecek. Yani ons her yükselişte satış yiyecek ta ki düzeltme bitene kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

1920 lere kadar son bir düşüşmü beklenio son olarak yoksa bundan sora yükselişmi

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Hocam o zaman derin dusus olmadan 2700 leri gormeyecegiz degil mi? :(

-1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1727 olması lazım.

aytekugur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

düzeltmede görüntü bana bunun bir zagzag oldugunu düşündüruyor.5 li bir düşüş dalgası sonrası 3 lü bir yükseliş dalgası akabinde 5 li yeni bir düşüş dalgası. yani 5-3-5. ama bunun kesinligi yok. biz sadece tahmin etmeye çalışıyoruz. yoksa düzeltme kompleks yada wxyxz de olabilir.

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aytekugur ()

D nereye gidiyor öyle

0BeğenmedimŞikayet

Eshotçu ()

İnşallah doğrudur kardeşim.. halaa bekliyoz tl de bakalım.. okadar oynak ki bi aşağı bi yukarı. Şu olur demek mümkün degil. Bakıyorum da herkez tedirgin gibi tl de olanda olmayanda.

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Tarihini bilmiyom ama gelmesinden söz ediyorlar arkadaş tabloda da 1780 dibe vurmuş gösterince şaşırdım

Eshotçu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eshotçu ()

Aynı yazıyı sabah 8 dede gördüm hani sert nerde yokk.. tarih bugünmü

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Sert Bir Düzeltme mi Geliyor?
Konuyla ilgili olarak son bir yorum TD Securities'ten geldi. TD Securities altın fiyatlarında sert bir düzeltmenin geleceği uyarısında bulundu o zaman bu doğru yani öylemi

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

c düşüş dalgası 1780 dibi gözüküyor aman Allahım

0BeğenmedimŞikayet

Osman1990 ()

C nin düşüş dalgası sert mi olacak yani üstat

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Yükseliş nereye kadar gider

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Hocam gumus icin ne yorum yaparsınız

0BeğenmedimŞikayet

u_y_u_m_s_u_z ()

Beş bittimi artık altı yükseliş mi nereye kadar yükselir artik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum